Dyshek me ajer Intex – Classic Downy Airbed Produkt Online


Multifunksional

Material cilesor

Dizanj Modern

Ngjyre Blu me veshje kadife

Komod

Portativ, i levizshem

Permasat: 60 cm x 8.75 cm x 8 cm

1,400L

Dyshek me ajer Intex – Classic Downy Airbed Produkt Online

Dyshek me ajer Intex – Classic Downy Airbed Produkt Online

I pershtatur per kamping, plazh ose ne ambientet e shtepise ne rast kur nuk keni vend te mjaftueshem

Super i rehatshem dhe komod

I papershkueshem nga uji, dhe me shtrese mbrojtese nga rrezet e forta te diellit

I lehte per tu pastruar, mund te pastrohet lehtesisht me nje pecete te lagur ose mund ta lani me uje te bollshem dhe me pas e vendosni te thahet ne rrezet e diellit

Praktik, e merrni kudo me vete dhe nuk ze shume vend ne valixhen e udhetimit

Me material te forte dhe te gomuar, i projektuar oer te ofruar momente relaksi. Ndera siperfaqja e jashtme eshte e veshur nga materiali kadife

Jo toksik, miqesor me mjedisin dhe i shendetshem

Valvola 2 ne 1  siguron ky dyshek me ajer te fryhet dhe te shfryhet lehtesisht

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Dyshek me ajer-Intex Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Dyshek me ajer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat