,

Set tenxhere graniti e markes Stoneline JIO origjinale

Stoneline

Te pershtatshme per gatim me gaz dhe korrent

Origjinale

Super cmim

Material i forte dhe rezistent ndaj nxehtesise

Shmang yndyren e tepert dhe te pashendetshme

I pershtatshem per te gjitha sobat perfshire edhe ato me induksion

6,900L

SET TENXHERE GRANITI  STONELINE JIO

Set tenxhere Graniti Stoneline

Veshje e sigurte dhe jo toksike. Tenxhere e prodhuar me materiale cilesore te cilat nuk shperbehen ne nxehtesi te larta. Tenxhere te cilat e bejne gatimin tuaj me te lehte. Cilesi e larte dhe materiale te pastra per perhapjen e njetrajteshme te nxehtesise.

Jane te veshura me shtrese te qendrueshme. Ofrojne jo  vetem nje pervoje gatimi te lehte por dhe me te shendetshme. Siperfaqe rezistente ndaj gervishtje dhe jashtezakonishte e lehte per t’u pastruar. Performance e garantuar jo ngjitese. Doreza te ftohta, ato nuk e transmetojne nxehtesine gjate funskionimit te tyre. Kapak qelqi ne menyre qe ju te kontrolloni me shikim ushqimin tuaj pa qene e nevojshme ta prekni ate.

Karakteristika

  • Ideale per gatim te perditshem
  • Tenxheret jane te ndertuara nga graniti dhe kjo shtrese nuk lejon ngjitjen e ushqimeve duke e bere me te lehte gatimin
  • Praktike dhe te lehta per tu pastruar
  • I ben ushqimet tuaja me te shijshme dhe nuk lejon humbjen e vlerave ushqyese te produktit
  • Kapak hermetik
  • Cilesi makisimale e gatimit
  • Te pershtatshme per ushqim te shijshem per femijet tuaj
  • Ideale edhe per vegjetarianet: Perimet qëndrojnë të fresketa dhe me lengPorosi Online ne Ibuy.al
SKU: L2225-set tenxheresh graniti-JIO original Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Stoneline

LLoji

Ene Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat