Varese rrobash metalike dhe mbajtese kepucesh – Dyqan Online

Te ndryshme

 • Perfekte per personat e dhene pas rregullit dhe pastertise
 • Vendoset ne cdo ambient si shtepi apo dyqan
 • Sistemues per rrobat dhe kepucet
 • Cmim i arsyeshem per nje raft dhe varese

2,200L

VARESE RROBASH METALIKE 

Varese Rrobash  metalike dhe Mbajtese Kepucesh ne shitje per shtepi apo dyqan e cila ruan rrobat dhe i reklamon ato.

Nese dollapi juaj eshte i mbingarkuar ose keni nevoje per me teper hapesire per veshjet e mysafireve kjo varese rrobash pershtatet me se miri me zgjidhjen e shqetesimit tuaj.

E prodhuar nga tubi i trashe celiku, eshte me te vertet nje rafte cilesor. Baza ekstra e gjere siguron stabilitet dhe kthesat e kembezave e perforcojne ate. Paloset ne menyre kompakte per ruajtjen.

VARËSE RROBASH PER DYQAN APO SHTEPI

Varese rrobash metalike dhe kepucesh eshte e pershtateshme per mbajtjen e kostumeve, kemishave te cilat kerkojne gjatesi dhe hapesire per te qendruar ne rregull. Mbajtese kepucesh me nje strukture te qendrueshme, e perbere nga metali me cilesi te larte, eshte e perforcuar dhe me rezistente ndaj ndryshkut.
Produkt multifunksional i cili kryen dy sherbine në një produkt te vetem.

varese rrobash metalike ne ibuy al bli onlinePër të varur rrobat dhe per te vendosur kepucet!

Cilesia e mire e materialit qe e perben kete varese rrobash metalike i ofron siguri ndaj deformimeve apo thyerjes. Ju mund ta poziciononi ate ne hyrje ne dhomen tuaj te gjumit ose ne korridor kudo qe ju e shihni te pershtatshme.
Varese e cila nuk merr hapesire por krijon me teper per ju.
Mund te jete e pershtatshme per te gjithe. Për të montuar është shumë e thjeshtë.

VARESE RROBASH PER DYQAN METALIKE PER ME SHUME HAPSIRE 

Nese ju jeni adhurures te produkteve te thjeshta por shume praktike, atehere do te adhuroni me patjeter varesen e rrobave qe e gjeni te iBuy.al me cmimin me te mire ne treg.

Ne te mund të mbani kepucet, kemishat, apo fustanet tuaj te preferuar ne gjendjen e tyre me te mire.

varese rrobash per dyqan ku mund te varni rrobat dhe vendosni kepucet ibuy al porosit online
Karakteristika | Varese per rrobat
 • Sistemoni rrobat dhe kepucet duke shmangur rremujen
 • Praktike
 • E thjeshte per tu levizur
 • Nuk ze hapesire
 • E pershatatshme per te gjitha llojet e rrobave
 • Iu lejon ti mbani rrobat e hekurosura

   

 • Bli online ne Ibuy.al | Porosit tani dhe paguaj ne dorezim te porosise.
SKU: L224-varese-rrobash-kepucesh Kategori:
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Varese Rrobash

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat