,

Tostier per sanduic Sonifer – 2 in 1 | Sanduich Maker


2,100L

TOSTIER PER SANDUIC SONIFER SF-6075

Tostier Sonifer per Sanduic | Toster Sanduich

Sanduich Maker me fuqi te larte ngrohje dhe me nje teknologji uniforme e cila ju lejon te beni shpejt nje vakt te shijshem. Nje mundesi ideale per te shijuar sanduic te mrekullueshem te pergatitur nga vete ju. Ne mengjeset kur koha fluturon kjo eshte zgjidhje e duhur per ju. Ploteson cdo nevoje familjare, te vegjlit tuaj nuk do te kerkojne me ushqime qe blihen jashte sepse ushqimi i tyre i preferuar gjendet ne shtepi. E lehte per t’u pastruar. Ushqimet nuk ngjiten, pastrohet lehtesisht ose duke lare ose duke fshire. Ideale per hapesira te vogla kuzhine, zyre madje dhe per udhetime rrugore.
Toster per sanduic te shijshem, te pjekur ne menyren e duhur pa u djegur. Ju mund te pergatisni sanduic te shendetshem dhe te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj.

Pllakat e veshura jo ngjitese kane nevoje per pak vaj nderkohe qe pjekin sanudicet tuaj te shendetshem. Ju ne te mund te pergatisni jo vetem sanduic, tost, petulla etj.

Specifikat | Tostier Sonifer

Marka: Sonifer
Modeli: SF-6075
220-240V, 50/60Hz, 700-800W
Material rezistent ndaj temperatures se larte.
Ene qe nuk ngjit per nje pastrim me te lehte.
Drite Automatike
SKU: L239-SF-6075 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat