,

Brumatrice Shtepie AckIliss ne Shitje – Blej Online


Brumatrice me motorr te fuqishem dhe kontroll te ndryshueshem. Zhurme motorrike e ulet dhe aspak shqetesuese. E pershtatshme per te realizuar larmi recetash. Nje tas prej celiku inoks i cili mund te plotesoj te gjitha nevojat tuaja te kuzhines. Teper i lehte per t’u perdorur per te bere embelsira, buke, pasta etj.

4,900L

BRUMATRICE SHTEPIE ACKILISS HM-909

Brumatrice Shtepie Ackiliss | Shitet Online

Brumatrice me motorr te fuqishem dhe kontroll te ndryshueshem. Zhurme motorrike e ulet dhe aspak shqetesuese. E pershtatshme per te realizuar larmi recetash. Nje tas prej celiku inoks i cili mund te plotesoj te gjitha nevojat tuaja te kuzhines. Teper i lehte per t’u perdorur per te bere embelsira, buke, pasta etj.
Pergatitja e embelsirave, biskotave eshte shume me e lehte. Mikseri mund te perzieje lehtesisht brumin. Motorri drejtohet drejtperdrejte ne menyre qe te kerkohet me pak energji per funksionimin e tij. Jo vetem nje pajisje kuzhine por nje ndihmes kuzhine ekonomik dhe fantastik.

Me kapacitetin qe tasi ofron ju mund te pergatisni 2 embelsira te vogla ose nje embelsire te madhe. Pergatitja e ushqimeve per festat qe do te organizoni do te jete shume me e lehte dhe rezultati shume i kenaqshem.
Padyshim nje nga pajisjet me te mira ne kuzhinen tuaj. Mendojme se kjo do te jete dhurata ideale per amvisat.
| Shitet Brumatrice Online |
Mos ngurroni te na kontaktoni nese keni ndonje pyetje per kete produkt te mrekullueshem.
Mund te beni porosi online duke shtuar ne shporte produktin qe deshironi ne Ibuy.al ose kontaktoni ne numrin 0685344444.

 

SKU: L240-ACK-HM-909 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Brumatrice

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat