,

Friteza me Avull – Minda Air Fryer – 3.5 litra

Minda

9,490L

FRITEZE ME AVULL – MINDA AIR FRYER

Friteza me avull – Friteze Minda Air Fryer

Friteze me ajer me programe te integruara Minda. Gatimet tuaja do te jene me te shijshme dhe nuk do te humbasin asnje vitamine. Mund ti gatuani me pak ose pa vaj. Yndyrnat e teperta nuk do jene me problem per t’ju ndaluar te konsumoni patate, fileto dhe cdo produkt tjeter te skuqur.

Pergatisni te gjitha vaktet tuaja te preferuara ne menyre te shendetshme. Nje shkembim ideal i vajit te nxehte me ajrin e nxehte. Eshte nje friteze perfekte per ata te cilet preferojne ushqimet e skuqura por stepen nga yndyrnat qe ato kane. Shijoni me kete friteze pa limit cdo gatim qe behet ne te. Mund ti hidhni patateve pak ose aspak vaj. Siperfaqja e brendshme e saj nuk ngjit.

Eshte e pershtatshme dhe per vakte familjare te shendetshme. Perdorimi i ajrit te nxehte ne vend te vajit te nxehte eshte shume here me i shendetshem. Ushqimet tuaja te preferuara te skuqura tashme do te jene pa kalori te teperta dhe pa yndyrna.

Specifikimet | Friteza me Avull 

Modeli | AF-3501A
Kapaciteti | 3.5 L
Forma | Rrethore
Temperatura | 100-200 grade celcius
Fuqia | 1500 Watt
Tensioni | 110 Volt
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: GI-MINDA-AIR-FRYER Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Minda

LLoji

Friteze

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat