,

Hand Egg Mixer Sokany – Mikser Dore ne shitje online

Sokany

Mikser dore elektrik

Permbush cdo kerkese ne kuzhinen tuaj

Fuqia 300W

5 nivele shpejtesie

Nuk ze hapesire

2,300L

MIKSER DORE ELEKTRIK SOKANY CX 6619

Hand Egg Mixer – Mikser Dore Sokany | Ibuy.al

Pavarsisht nese ju jeni duke perziere perberes per nje torte ose duke rrahur gjalpe apo veze ky mikser ju kursen kohe te vlefshme per ju ne kuzhine.

Motorri i tij  fuqishem e ben ate ideal per perzierje, rrahje dhe copetimin e perberesve te ndryshem. Me nje shtypje te lehte mikseri pergatite nje perzierje te njetrajteshme. Madhesia e saj kompakte e ben ate te persosur per hapesira te vogla.
Beni nje pauze per te lexuar receten ose shtoni perberesn tjeter, pa u shqetesuar se ku mund ta vendosni mikserin. I ndertuar me nje dizajn te atill ju lejon ta poziciononi mikserin mbi tas, keshtu qe pikat shkojne aty ku perkasin dhe jo ne gjithe banakun tuaj.
Fare lehte duke shtypur butonin e energjise, mund te shkepusni kokat e tij dhe te lahen ne uje te ngrohte me detergjente enesh. Trupi i mixerit mund te pastrohet me nje pecete te lagur.

Karakteristika | Sokany Hand Egg Mixer

  • Mikser dore elektrik
  • Perdoret per miksimin e perberesve te ndryshem
  • Ka 5 nivele te ndryshme shpejtesie
  • Krijon nje mase kompakte te produkteve te perziera
  • Ideale per pergatitjen e kekut dhe embelsirave tuaja te preferuara
  • Cmontohet dhe pastrohet lehte, disa pjese te saj mund te lahen edhe ne lavastovilje
  • I prodhuar me material celiku te cilesise se larte

 

SKU: L230-mikser dore-CX 6619 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sokany

LLoji

Blender

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat