,

Ngrohese me ajer Nikai – Fan Heater NK 103A

Nikai

SPCIFIKAT

Brand-i: Nikai

Tensioni: 220V

Modeli: NK 103A

Fuqia: 1000W / 2000W

Frekuenca: 50 Hz

Hapesira per ngrohje: <20㎡

Permasat e ngroheses: 20 x 24 x 17 Cm

Madhësia: 22cm x 12cm x 22cm

Pesha: 1.85kg

Materiali: ABS

2,000L

Ngrohese me ajer Nikai – Fan Heater NK 103A

Ngrohese me ajer Nikai – Fan Heater NK 103A

Termostati i rregullueshëm

Ngrohese ambienti me ajer e projektuar me tre nivele te ndryshme nxehtesie

Mbrojtje nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter

Ekonomike, kursen energji elektrike

Rrotullim 180 gradë

Nxehtesi e shpejte ne vetem 3 sekonda

Ideale edhe per stinen ne veres, e projektuar te perdoret edhe si freskuese

Madhesi dhe permasa komaktem, nuk ze hapesire mund te vendoset edhe ne tryeze

SKU: GI- NK103A Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Nikai

color

White

LLoji

Ngrohese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat