,

Tigan Red Copper 5 minute Chef – Double


2,490L

TIGAN RED COPPER 5 MINUTE CHEF – DOUBLE

Tigan Red Copper 5 Minute Chef ne Dyqan Online Ibuy.altigan double red copper blerje online ibuy al

Tigan Gatimi i mrekullueshme jo ngjites dhe i afte te pergatise ushqimet tuaja ne nje kohe rekord brenda 5 minutave ose me pak. Ka aftesine te gatuaj gjithcka, vezet, mish, embelsira per cdo mengjes dhe vakte te tjera.

Pergatisni ushqime te thjeshta perseri me kuzhinierin tuaj te kuq.
Red Cooper pergatites revolucionar gatuan ushqimet tuaja vetem ne disa minuta. Kuzhinieri ka dy hapesira  te thella qe gatuajne njekohesisht ne pjesen e siperme dhe te poshtme te ushqimit tuaj.
Vendosni perberesit ne tigan dhe ata do te behen gati me shpejte sesa ju mund te mendoni. Gatuan nga lart poshte dhe ne menyre te barabarte. Kur te keni perfunduar gatimet tuaja mjafton ta fshini ate.
Eshte kaq i lehte per t’u perdorur. Thjesht mbusheni pjaten e tij me perberesit tuaj dhe mjafton te mbyllni kapakun.
Fshihni pllakat qeramike me lares dhe uje dhe cdo gje do te rreshqas lehtesisht.

TIGAN RED COPPER

Tigani mahnitës jo-ngjitës që do të shkurtojë kohën tuaj të gatimit në gjysmë!

Gatuani ushqimin më shpejt se kurrë në një tigan që nuk ngjit.

Ushqimi juaj gatuhet në mënyrë të barabartë në pak minuta, për një shije të shkëlqyeshme deri në fund

Mbushur me bakër të pastër për të mbajtur ushqimin të mos ngjitet në tigan.

Gatim i shpejtë: bëni vakte të shijshme, meze të lehtë dhe embelsira në pak minuta. Shefi 5 minutash gatuan ushqimin tuaj lart dhe poshte në të njëjtën kohë.
E thjeshtë për t’u përdorur: dritat treguese shfaqen kur janë gati për t’u gatuar.
Thjesht mbushni hapesiren me përbërësit e omëletës, picës, tortës ose recetës tjetër të shijshme dhe mbyllni kapakun – lini tigan red copper te beje pjesen tjeter.
Me red copper,  ju mund të bëni ushqime të shpejta dhe të shijshme brenda pak minutash.
Eshtë i përsosur për këdo që kërkon të bëjë vakt shpejt dhe me lehtësi.
Ju mund të bëni vakte të shpejta, të shijshme brenda pak minutash.
Thjesht shtoni përbërësit tuaj dhe lini 5 MINUTE CHEF  për të bërë pjesën tjetër të punës.
Me Librin shtesë të recetave ka shumë ide të thjeshta për të bërë vakte te ndryshme.
Karakteristika tigan red copper ibuy al
  • Pergatites ushqimi elektrik.
  • Siperfaqe jo ngjitese.
  • Mbyllje e shpejte dhe doreza ergonometrike te ftohta gjate funksionimit.
  • Material qeramike.
  • Pjekje  e nje trajtshme nga te dyja anet.
  • Doreza ergonometrike.
SKU: L249-red-copper Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Ene Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat