,

Tostier Sonifer per Sanduic – Sanduich Maker

Sonifer

Specifikimet 

Marka: Sonifer
Modeli: SF-6044
Tostier per Sanduic
Trgues per ngrohjen
Tregues per ushqimin e gatshem
Funksionon dhe si skare
Pllaka jo ngjitese
Material Alumini
Konsumi i energjise: 750W
Tensioni: 220-240V

1,890L

TOSTIER PER SANDUIC SONIFER SF-6044

Tostier per Sanduic Sonifer | Toster Bar

Tani berja e sanduiceve te fresket te mengjesit ose ushqime te shpejta te shijshme zgjat vetem disa minuta fale Sonifer bar toster. Me pllaka qe nuk ngjisin, fuqi 750w dhe shume karakteristika te tjera kjo pajisje eshte e domosdoshme per kuzhinen tuaj.

Ky toster do te plotesoje ne menyre te persosur nevojat tuaja ne kuzhine. Pajisja ka nje drite per t;ju njoftuar kur ushqimi juaj eshte gati. Meqenese ka nje shtrese jo ngjitese pastrimi i ketij aksesori te kuzhines eshte nje proces pa telashe. Tostier me doreza te izoluara, te dizajnuara ne menyre ergonometrike qe jo vetem ofrojne mbrojtje nga nxehtesia por dhe ndihmojne ne perdorimin e sigurte. Permban nje kapese te sigurte bllokimi qe siguron mbylljen e saj gjate operimitper te parandaluar incidentet e ndryshme qe mund te ndodhin.

Vendosje horizontale lehtesisht e manovrueshme dhe stabel., bazamenti i saj eshte i pa rreshqitshem. E lehte per tu perdorur dhe per t’u levizur.

Specifikimet 

Marka: Sonifer
Modeli: SF-6044
Tostier per Sanduic
Trgues per ngrohjen
Tregues per ushqimin e gatshem
Funksionon dhe si skare
Pllaka jo ngjitese
Material Alumini
Konsumi i energjise: 750W

Tensioni: 220-240V

Blerje ne Dyqan Online Ibuy.al

SKU: L256-SF-6044 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sonifer

LLoji

Tostier

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat