Shoe Rack Bench – Mbajtese per kepuce me 2 kate


Mban ambientin e paster dhe te rregullt

Gjeni lehtesisht kepucet qe iu nevojiten

E pershatshme per ne ambientet e shtepise, zyrave

Nuk ze hapesire

Material i forte

1,390L

SHOE RACK BENCH – MBAJTESE PER KEPUCE ME 2 KATE

Mbajtese per kepuce plastike me 2 kate – Shoe Rack Bench

Ky raft kepucesh eshte mjaft i arsyeshem per t’u perdorur dhe ne hapesire te kufizuara te shtepise suaj.

Ai pershtatet ne hapesirat e vogla dhe ne ato te medha sigurisht qe po. Kjo mbajtese kepucesh ka 2 shtresa te cilat mund te mbajne deri ne 12 pale kepuce.

Eshte mjaft i lehte per t’u mbledhur dhe pastruar.

Shoe Rack me material plastike te forte. Ju ndihmon per te kursyer hapesire dhe per t’i mbajtur kepucet te organizuara.
Ky raft kepucesh eshte i qendrueshem dhe i lehte per t’u perdorur. Kepucet tuaja do te jene te ajrosura pa krijuar aroma te pakendeshme ne ambjentin tuaj.
Produkti eshte i sigurte per tu perdorur ne cfaredo hapesire, ju mund ta poziciononi ne tualet, korridor, ne dhomen tuaj te gjumit. Bazamenti i  Shoe Rack Bench eshte i qendrueshem dhe i parreshqitshem.

Karakteristika

Kjo mbajtese per kepuce lejon ajrosjen e kepuceve dhe shmang aromen e pakendshme.

Sistemon kepucet ne menyre te rregullt dhe estetike.

Mban deri ne 12 pale kepuce per gjithe familjen.

Bazament i qendrueshem dhe jetegjate.

Shoe Rack Bench i pershtatshem per cfaredo ambjenti.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: L228-mbajtese plastike kepucesh-2 kate Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Mbajtese kepucesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat