,

Blender Dore Sokany | 3 in 1 me Fuqi 1000 W

Sokany

2,890L

BLENDER DORE SOKANY 3 IN 1

Blender Dore Sokany  ne Ibuy.al

Pajisje e pershtatshme per copetimin, krijimin e nje tretesire te njetrajteshme te perberesve te ndryshem ne nje ene. Prodhurar nga marka Sokany e njohur ne prodhmin e pajisjeve te kuzhines.
Lehtesoni punen tuaj ne kuzhine dhe pergatisni gatime te shijshme me perberes sekret qe vetem ju i dini.
Nje avantaxh i ketij blenderi eshte qe ju nuk keni nevoje te levizni ushimin nga nje ene ne tjetren, ju mjafton te poziciononi blenderin aty ku ju deshironi te kryeje funksionin e vete. I shkelqyer per copetimin dhe grirjen e ingredienteve te ndryshem ne menyre te persosur. Embelsirat, smoothie, milkshake jane te gjitha te mundura per tu pergatitur nga vete ju personalisht. Mjafton te shtoni perberesit dhe gjithcka tjeter e ben ky blender i mrekullueshem.
Karakteristika
  • Lehtesisht i pershtatshem me doren tuaj, teper i lehte per tu mbajtur dhe per t’u perdorur edhe nese dora juaj eshte e vogel.
  • Mund te komandohet pa probleme dhe nga personat mengjarash.
  • I fuqishem dhe ekonomik, sjell balancen ne jeten tuaj.
  • Pajisur me thika celiku te forta.
  • Dizajn i lehte per tu pastruar.
  • Perfekt per mikser, blender, therrmuar ushqime apo fruta.
Specifikat
Fuqia: 1000W
Ngjyra: E bardhe + Gri
Materiali: Plastike + Celik
SKU: L258-6020-3 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Sokany

LLoji

Blender

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat