,

Haeger Contact Grill Pan | Skare | Bli online

Haeger

4,490 L

HAEGER CONTACT GRILL PAN

Haeger Contact Grill Pan

Funksionon si nje skare e plote dhe si gjysme skare kontakti. Celiku i pandryshkshem, doreze e forte e cila nuk e transmeton nxehtesine dhe pershtatet me doren tuaj. Pllaka te lehta per t’u pastruar fale te cilave mundesohet nje ushqim i shendetshem. Kontrolloet e temperatures jane te rregullueshme, gjithashtu eshte i pajisur me drIta treguese.
SKU: L48-HG-207 Kategori: ,
Pesha 0.2 kg
brands

Haeger

LLoji

Grill Pan

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat