,

Skare Haeger – Contact Grill Pan | Produkte online

Haeger

4,490L

HAEGER CONTACT GRILL PAN

Haeger Contact Grill Pan | Skare

Skare e cila garanton ushqime te shijshme. E prodhuar duke perdorur nje teknologji e cila bashkon trupin dhe veshjen ne njesi te fuqishme dhe te qendrueshme. Siperfaqja e saj e brendshme eshte prej materialesh cilesore e cila sigurojne pjekjen e ushqimeve njetrajtesisht dhe pa i demtuar ata.

Siperfaqje jo ngjitese, me shirita te lemuar.
E mbyllur dhe e qendrueshme. Eshte e shkelqyeshme per te bere mish, peshk, omlete e nje mori gatimesh te tjera.
Funksionon si nje skare e plote dhe si gjysme skare kontakti. Celiku i pandryshkshem, doreze e forte e cila nuk e transmeton nxehtesine dhe pershtatet me doren tuaj. Pllaka te lehta per t’u pastruar fale te cilave mundesohet nje ushqim i shendetshem. Kontrollet e temperatures jane te rregullueshme, gjithashtu eshte i pajisur me drita treguese ne castin qe ushqimi juaj dp te jete gati per t’u konsumuar. Me pas ju mund ta pergatisni ushqimin sipas deshires, mund ta lini te piqet normalshit, mesatarisht ose shume te thekur.

Organizoni barbeque ne ballkon ose ne kopeshtin tuaj cdo fundjave, shijoni kohen e mire dhe ushqimet e persosura qe kjo skare Haeger do ju servire.

Porosi online ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: L48-HG-207 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Haeger

LLoji

Grill Pan

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat