Doreza Silikoni Rezistente & Multifunksionale | Red


1,490L

DOREZA SILIKONI REZISTENTE

Doreza Silikoni Rezistente & Multifunksionale | Red Silicone Gloves

Perdorimi i dorezave te silikonit gjate pastrimit nuk eshte asnjehere ide e keqe. Perfitimet qe sjell perdorimi i tyre gjate larjes se eneve apo kryerjes se detyrave te tjera shtepiake eshte elementar per duart. Te prodhuara me cilesi te larte, eko-miqesore dhe me furca te vogla, te dendura per pastrim enesh me pellemben e dores.
Doreza te riperdorshme, per pastrim me detergjente te ndryshem. Te pajisura me sfungjere per punet e shtepise, kuzhinen, makine, pastrimin e dritareve. Dizajni i ri i tyre ergonometrik, kujdeset per shendetin e duarve tuaja. Kujdesuni per shendetin e duarve tuaja.

Te papershkueshme nga uji per te parandaluar kontaktin e lekures se duarve dhe kraheve me lengje gerryese.
Dorezat prej silikoni jane te qendrueshme dhe ne trashesi te pershtatshme per te zgjatur ne kohe.
Keto silicone Gloves jane teper te lehta per t’u pastruar me uje ose ne mikrovale. Rezistente ndaj nxehtesise. Do te mbrojne duart nga sendet e mprehta qe mund te lani.

Multifunksionale si pasoje e puneve te ndryshme qe ju mund te beni me to, pastroni frutat dhe perimet, cepa te ndryshem ku pajisjet e pastrimit nuk mund te depertojne.

Shtojini ne shporten tuaj ne Ibuy.al

SKU: L251-silicone-gloves Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Doreza

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat