, ,

Kufje me bluetooth dhe magnet Ipipoo Wireless

ipipoo

 • Krijuar nga AWEI – kompani legjendare e audios
 • Materiali: metali / alumini, silikoni, ABS
 • Bluetooth V4.2 (2.402Ghz – 2.480Ghz)
 • Bateria: 55mAh
 • Madhësia e altoparlantit: 10 mm

1,790L

KUFJE ME BLUETOOTH DHE MAGNET  IPIPOO WIRELESS

Kufje me magnet Ipipoo – Kufje me Bluetooth iPipoo  Wireless – Kufje ne shitje

Magneti i integruar ju lejon te bashkoni dy kufjet bashke kur nuk i perdorni dhe mund ti mbani rreth qafes.
Nje menyre e pershtatshme per ti pasur ato prane kur ju duhen.ipipoo me magnet ipipoo ibuy al

Dizajn  i rehatshem ne vesh dhe i sigurt.

TE KRIJUARA PER KOMODITETIN TUAJ
Sigurohuni qe kufjet te qendrojne te vendosura dhe te degjoni muziken tuaj ne kualitetin me te mire.
Mund ti perdorni kur vraponi, ciklizoni, ushtroheni dhe beni aktivitete te tjera.
Zvogelon zhurmat e jashtme. Mundeson ze me te qarte te mikrofonit kur flet me familjen ose miqte.
Kufje te rehatshme dhe shume komode per ju dhe te afermit tuaj, per nje eksperience sa me te mire ne cdo moment te dites
Mund te perdoren dhe ne call center, madje jane me te rehatshme se kufjet e medha te cilat mund te peshojne me teper, ju krijojne dhimbje koke dhe veshi.

KUFJE ME MAGNET IPIPOO –  PER IPHONE DHE SAMSUNG NE SHITJE

 1. Flisni per ore te tera ne telefon  me kufjet ipipo nderkohe qe jeni duke u marr me dicka tjeter.
 2. Kryeni biseda telefonike pa duar edhe ne rruge ose brenda qendrave tregtare, me teknologjine me te fundit me bluetooth 4.2.
 3. Lidhen lehtesisht me smartphone, tablet dhe pajisje te tjera muzikore te aktivizuara me Bluetooth.
 4. Ju mundeson deri ne 6 ore bisede te vazhdueshme, 4 ore kohe muzikore.

FUNKSION STEREO BASS PER CILESI MAKSIMALE TINGULLI wireless earphones kufje ne shitje ibuy al

 • Reduktim i zerit te jashtem ju mundeson te perjetoni muzike te paster dhe pse ndodheni ne ambient te zhurmshem.
 • Mikrofon i integruar, beni dhe merrni thirrje pa perdorur telefonin ose gjate levizjes me makine.
 • Mund te perdorni keto kufje edhe gjate stervitjes, pasi jane lehtesisht te pershtatshme me veshin.
 • Mund te komunikoni me to dhe te ndryshoni muziken ose ta ndaloni ate.
 • Kufjet suportojne ze kualitativ super Bass për të degjuar muziken e preferuar dhe konsum te ulet energjie.
 • Kur lidhni kufjet, së pari duhet të shtypni butonin e mesit 3-8 sekonda derisa LED të pulsojë me të kuqe dhe blu për të treguar lidhjen.
 • Atëherë ju ndizni pajisjen tuaj Bluetooth dhe perdorni kufjet Ipipoo ne cdo moment qe ju nevojiten.
 • Reduktimi inteligjent i zhurmës CVC për të siguruar muzikë me cilësi të lartë ·
 • Koha e luajtjes së muzikës ose koha e thirrjes ju mundeson deri ne  6 orë, gje qe rrit shumë kohën e përdorimit.
 • Mbështet lidhjen me shumë pika, mund të lidhet me 2 pajisje në të njëjtën kohë.
 • Lidhuni me Bluetooth, ndizni kamerën dhe klikoni dy herë në butonin volume “+”, mund të bëni fotografi.

MAGNETIC EARPHONES  iL92BL – KUFJE NE SHITJE

Magnetët e integruar ju lejojnë të bashkoni të dy kufjet së bashku kur nuk i përdorni, dhe ti mbani si një gjerdan rreth qafës tuaj, një mënyrë e përshtatshme për të transportuar kur nuk keni nevojë për to.

ipipoo iL92BL Black Red headset kufje me magnet ibuy al

Dizajn i rehatshëm në vesh, i cili nuk do ju bezdis aspak ne asnje moment. Madje ju as nuk do i ndjeni qe kufjet jane te vendosura ne veshet tuaj. Ju vetem do te degjoni tingujt me te paster dhe me cilesor. 

Teknologjia e anulimit të zhurmës cVc zvogëlon zhurmat e jashtme, mundëson tingull më të qartë të mikrofonit kur flisni me familjen ose miqtë tuaj.

KRYENI BISEDA TELEFONIKE 

Me keto earphones ju do te merrni bisedë telefonike me cilësi të lartë, pa duar. 

Më shpejt dhe më efikas se kurrë më parë, Bluetooth 4.2 përmirësohet në krahasim me versionin e kaluar me përgjigje më të shpejtë dhe frekuencë më të ulët.

Teknologjia e fundit Bluetooth 4.2 mundeson lidhje te lehtë dhe te shpejtë me smartphone, tableta dhe pajisje të tjera muzikore me Bluetooth.

IPIPOO EARPHONE ME WIRELESS

 1. Punojne me të gjitha smartphone, tabletët dhe pajisje te tjera të muzikës me opsionin Bluetooth.
 2. Deri në 6 orë bisedë të vazhdueshme, 4 orë kohë muzikë me keto kufje ideale per ju ne cdo kohe. 
 3. Ne kete menyre do shpenzoni  pak kohë për karikim dhe më shumë kohë për të biseduar apo degjuar muzike.

iL92BL headset ne shitje Sport Wireless Bluetooth ibuy alKUFJE  ME  MAGNET – TE VECANTA

Veshur me një dizajn special dhe shume terheqes. Kufjet e reja ipipoo iL92BL te gnjyrave te ndryshme  ju lejojnë të shijoni tinguj të shkëlqyeshëm gjatë lëvizjes qe ju mund te beni gjate dites.

Përshtatje e rehatshme dhe e qetë mjafton te siguroheni që kufjet të qëndrojnë të vendosura kur jeni duke vrapuar, duke biseduar me dike apo edhe duke bere fitness.

Kur të keni mbaruar duke degjuar muzike apo duke biseduar, thjesht bashkoni kufjet së bashku dhe mund vishni si një varese.

Liria për të shijuar cdo muzike ne maksimum

KUFJE IDEALE PER MUZIKE

Gjithashtu ju mund shkëputuni nga telat me Bluetooth 4.2. Ju mund të shijoni një performancë të shkëlqyeshme të zërit nga kjo kufje e qëndrueshme, shume te lehta te cilat nuk do ju bezdisin kur ju i keni te vendosura dhe jane duke punuar.

Vraponi ose ecni dhe qëndroni në formë me një tingull të qartë, natyral që do ju kenaq ne cdo moment. Kufje me bluetooth te cilat nuk jane vetëm për muzikë, kufjet janë gjithashtu të shkëlqyera për të bërë thirrje telefonike me miqtë, koleget te afermit dhe familjen.

TEKNOLOGJIA E IZOLIMIT TE ZHURMAVEkufje ne shitje

Teknologjia e Izolimit të Zhurmës filtron zhurmën përreth dhe e bën tingullin qe ju jeni duke degjuar të fortë dhe të qartë, pa ju bezdisur keshtu asnje tingull tjeter qe mund te jete verdall jush. Ju mund te kryeni një bisedë telefonike me cilësi të lartë, pa duar, edhe në rrugë ose brenda një qendre tregtare madje edhe ne makine apo kudo qe mund te ndodheni.

VIJNE ME BLUETOOTH 4.2 VEC PER JU – IBUY

Deshironi kufje me cilesi maksimale te zerit? 

Ne menyre me te shpejt dhe më efikase se kurrë më parë, Bluetooth 4.2 përmirësohet në krahasim me versionin e kaluar me përgjigje më të shpejtë dhe frekuencë më të ulët. Kufje me bluetooth ideale per ju.

Cilesia e zerit qe keto kufje percjellin eshte cfare i ben ato kaq te vecanta. Ato mundesojne deri 6 orë kohë pune dhe vetëm 1.5 orë kohë karikimi, ju kaloni më pak kohë duke karikuar dhe më shumë kohë duke degjuar muziken tuaj te preferuar apo edhe duke bere telefonata te gjata me te afermit tuaj.

KUFJE CILESORE CMIMI ME I MIRE ONLINE

Te gjithe deshirojne qe te degjojne muziken e tyre te preferuar me tinguj te paster, dhe me cilesi maksimale.

Jo vetem kete, por nese deshironi kufje te cilat nuk do ju bezdisin dhe as nuk do i ndjeni kufje me bluetooth jane ideale per ju. Djersa nuk deperton ne to. Madje ato kane ne perberjen e tyre magnet i cili do ju sherbej shume. Pasi te keni mbaruar pune ju mund t’i vendosni ato rreth qafes suaj pa friken nese mund t’ju bihen.

Jane ideale per personat te cilet jane shpesh ne levizje, personat te cilet bejne ushtrime, vrap, ose qe udhetojne shpesh. Bejini sot tuajat me cmimin me te mire vetem ne iBuy.al

SPECIFIKIMET | KUFJE IPIPOO
 • Krijuar nga AWEI – kompani legjendare e audios
 • Materiali: metali / alumini, silikoni, ABS
 • Bluetooth V4.2 (2.402Ghz – 2.480Ghz)
 • Bateria: 55mAh
 • Madhësia e altoparlantit: 10 mmIPIPOO Bluetooth headset ne shitje sport headset ibuy al
 • Përgjigja e frekuencës: 20-20000Hz
 • Niveli i presionit të tingullit (SPL): 90dB ± 3d
 • Pengesa: 16Ω ± 15%
 • Gjatësia e kabllit: 60cm (1.97 këmbë)
 • Koha e gatishmërisë: 200 orë
 • Koha e karikimit: 1.5 orë
 • Koha e bisedës: 6h
 • Koha e muzikës: 4h
 • Dimensioni i prizës së karikimit: mikro USB
 • Zëri i shpejtë
 • Profile të mbështetura: HSP / HFP / A2DP / AVRCP / CVC
 • Diapazoni i funksionimit: Deri në 10 metra (33 këmbë)
 • Temperatura e punës: -20 ° C bëni + 60 ° C
 • Modeli: ipipoo 92BL
 • Lloji: Stereo Bilaterale
 • Funksioni: Media Player, Telefonatë
 • Jetëgjatësia e baterisë: afërsisht 6 orë pas karikimit të plotë, afro 4 orë për muzikë, 6 orë për telefonatë
 • I përshtatshëm për: Shumica e Pajisjes Dixhitale Selfie & telekomandë Bluetooth.

Blerje online ne  iBuy al – Kufje ne shitje!

 

Pesha0.1 g/kg
LLoji

Kufje

Outlet

Outlet

brands

ipipoo

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat