Doogee X20 2017 – 2/16GB – Gold – Smart Phone


Karakteristika Kryesore
Ekrani: 5.0inch, 1280×720 pixels
Procesori: MTK6580 1.3GHz Quad Core
Sistemi: Android 7.0
Kamera: 5.0MP + 5.0MP kamera e pasme + 2.0MP kamera e perparme
Sensoret: Sensor i dritese se ambjentit, Sensor i gravitetit, Sensor i afersise
Karta SIM: Dy karta SIM ne pritje, karta Micro SIM + Nano SIM
Suporti Vendit: GPS
Bluetooth: 4.0
Rrjeti: 
GSM 850/900/1800/1900MHz
WCDMA 3G/850/1900/2100MHz

8,900L

DOOGEE X20 2GB RAM – 16GB ROM

Smart Phone Doogee X20 2017 – Cmimi me i mire ne Treg

Smartphone Doogee X20 telefon inteligjent me performance te larte. Teknologjia e perparuar e kombinuar me cmimin e arsyeshem per t’ju ofruar me teper kenaqesi. Nje teelfon celular praktik dhe ekonomik.
Funksionon me sistem operativ Android 7.0 Nougat OS. Telefoni mundesohet nga procesori Quad-Core 1.5GHz ARM Cortex-A7. Funksionon me Chipset   MediaTek, MT6580, 32-Bit Processor.  Memorje 2GB RAM dhe 16GB memorje e brendshme.
Doogee X20 Phone ka nje ekran HD me rezolucion pikselash te larte 1280*720.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 2MP. Shkrepni foto te mrekullueshme dhe shperndajini me miqte tuaj.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik dual 5MP me karakteristika si Auto Flash, HDR, etj.
Disponon nje bateri 2580mAh.

Specifikat | Doogee X20 2017

Permasat | 145.5*71.9*8.8mm
Pesha | 174g
Karte Nano SIM Dual
Ekrani | 5.0inch HD
OS | Android 7.0 Nougat OS
Chipset | MediaTek, MT6580, 32-Bit Processor
CPU | Quad-Core 1.5GHz ARM Cortex-A7
GPU | ARM Mali-400 MP2, 500 MHz, 4-Cores
RAM | 2GB
ROM | 16GB
Kamera Duale | 5MP+5MP
Selfie | 2MP
Bateria | Li-Ion 2580mAh

Smartphone Doogee X20 2017 Cmimi me ekonomik Ibuy.al

SKU: doogee-x20-gold-2gb-16gb Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat