,

Kufje JBL Tune 710BT

JBL

9,000L

KUFJE JBL  710BT

Me nje karikim te plote, do te ti perdorni deri ne 50 ore kufjet Tune 710BT.

Ndersa transmetoni me vale muziken, podkastet ose librat audio gjate gjithe dites, mund te qendroni gjithashtu ne kontakt me miqte dhe familjen fale mikrofonit te integruar.

Kufje me vale wireless JBL Tune 710BT opsion ideal, me izolim zhurmash, drejtues dinamike 40 mm dhe nje dizajn te lehte e te palosshem.

Butoni ne kufjen e djathte ju lejon te menaxhoni audion, thirrjet dhe asistentin dixhital te pajisjes tuaj celulare.

Specifikat :

-Jetegjatesia 50 ore

-Dizajn i palosshem

-Mikrofoni i integruar per thirrje

-Drejtues dinamik 40 mm

-Kontroll i integruar me nje buton

-Menaxho audion, thirrjet dhe asistentin zanor


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232302 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

brands

JBL

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat