-28%
,

MXQ Pro 4K | Android TV BOX | Smart TV | Bli Online


Specifikat
 • Procesori: Amlogic S905 Quad-Core [email protected]
 • GPU: Penta-Core Mail-450@600MHz+
 • FLASH: 8GBNANd Flash
 • SDRAM: 1GBDDR3
 • Karikues: DC 5V/2A
 • Sistemi: android 5.1
 • 3D: Hardward 3D pershpejtues grafik

4,900L 6,800L

ANDROID TV BOX MXQ PRO

MXQ Pro 4K Firmware | Android TV Box | Review 2019

Shnderroni Televizorin tuaj ne nje smart TV vetem per disa minuta. Aparat Android TV Box i cili kthen televizorin tuaj ne nje televizor inteligjent. Shihni boten virtuale ne nje ekran te gjere dhe te madh.

Shijoni cdo shfaqe, loje dhe gjithcka tjeter ne internet me familjaret tuaj.
Specifikat | Tv Box
 • Procesori: Amlogic S905 Quad-Core [email protected]
 • GPU: Penta-Core Mail-450@600MHz+
 • FLASH: 8GBNANd Flash
 • SDRAM: 1GBDDR3
 • Karikues: DC 5V/2A
 • Sistemi: android 5.1
 • 3D: Hardward 3D pershpejtues grafik
 • Suporton formatet: HD MPEG1/2/4, H.265, 4K-HD, HD AVC/VC-1, RM/RMVB, Xvid/DivX3/4/5/6, RealVideo8/9/10
 • Suporton formatet video: AVI/RM/RMVB/TS.VOB/MKV/MOV/ISO/WMV/ASF/FLV/DAT/MPg/MPEG
 • Suporoton formatet e muzikes: MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/AC3/DDP/TrueHD/DTS/DTS/HD/FLAC?APE
 • Suporton formatet e fotografive: HD JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF
 • Porta USB: 4xUSB 2.0 me shpejtesi maksimale, suporton U DISK dhe USB HDD
 • Lexues karte: SD/HD max 1920×1080 pixel
 • Gjuha: Anglisht/Frengjisht/Gjermanisht/Spanjisht/Italisht etj.
 • LAN Ethernet: 10/100M, standart RJ-45
 • Wireless: WiFi e integruar
 • Mouse/Keyboard: Suporton mouse dhe tastiere me USB, Suporoton mouse dhe tastiere wireless 2.4GHz nepermjet portes USB me fuqi 2.4GHz
 • HDMI: HDMI 1.4b me CEC
 • AV: Suporotohet
 • 3G: Suportohet
 • SPDIF/IEC958: Coaxial
 • Funksionet e rrjetit: Skype, Picasa, Youtube, Flicker, Facebook, Filma etj.

Porosi Online ne Ibuy.al | Android TV Box Mxq Pro 4K Review | Firmware 2019

SKU: android-tv-box-mxq-pro Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat