-28%
,

Android Tv Box MXQ Pro | Smart TV | Bli Online


Specifikat
 • Procesori: Amlogic S905 Quad-Core Cortex-A53@2.0GHz
 • GPU: Penta-Core Mail-450@600MHz+
 • FLASH: 8GBNANd Flash
 • SDRAM: 1GBDDR3
 • Karikues: DC 5V/2A
 • Sistemi: android 5.1
 • 3D: Hardward 3D pershpejtues grafik

4,900 L 6,800 L

ANDROID TV BOX MXQ PRO

Android Tv Box MXQ Pro Quad 2GHz S905

Specifikat
 • Procesori: Amlogic S905 Quad-Core Cortex-A53@2.0GHz
 • GPU: Penta-Core Mail-450@600MHz+
 • FLASH: 8GBNANd Flash
 • SDRAM: 1GBDDR3
 • Karikues: DC 5V/2A
 • Sistemi: android 5.1
 • 3D: Hardward 3D pershpejtues grafik
 • Suporton formatet: HD MPEG1/2/4, H.265, 4K-HD, HD AVC/VC-1, RM/RMVB, Xvid/DivX3/4/5/6, RealVideo8/9/10
 • Suporton formatet video: AVI/RM/RMVB/TS.VOB/MKV/MOV/ISO/WMV/ASF/FLV/DAT/MPg/MPEG
 • Suporoton formatet e muzikes: MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/AC3/DDP/TrueHD/DTS/DTS/HD/FLAC?APE
 • Suporton formatet e fotografive: HD JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF
 • Porta USB: 4xUSB 2.0 me shpejtesi maksimale, suporton U DISK dhe USB HDD
 • Lexues karte: SD/HD max 1920×1080 pixel
 • Gjuha: Anglisht/Frengjisht/Gjermanisht/Spanjisht/Italisht etj.
 • LAN Ethernet: 10/100M, standart RJ-45
 • Wireless: WiFi e integruar
 • Mouse/Keyboard: Suporton mouse dhe tastiere me USB, Suporoton mouse dhe tastiere wireless 2.4GHz nepermjet portes USB me fuqi 2.4GHz
 • HDMI: HDMI 1.4b me CEC
 • AV: Suporotohet
 • 3G: Suportohet
 • SPDIF/IEC958: Coaxial
 • Funksionet e rrjetit: Skype, Picasa, Youtube, Flicker, Facebook, Filma etj.
SKU: android-tv-box-mxq-pro Kategori: ,
Pesha 0.2 kg
LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat