,

Android Wish Box – Smart TV – Blerje online

Te ndryshme

5,400L

ANDROID SMART TV WISH BOX

Smart Android TV Wish Box

Shnderrroni TV tuaj ne nje Smart TV.
Kanale televizive satelitore DVB-S2.
Operon me WiFi
ADSL

Specifikat

CPU | Amlogic S812 Quad Core Cortex A9r4 2GHz

GPU | Octa Core 450mp GPU 600MHz
RAM | 2GB
Sistemi | Android 10/24/11
WiFi | Support 802.11 b/g/n 2.4GHz
Telekomande Infrared
Formati i Dekoderit | HD MPEG 1/2/4, H. 264, H. 265. HD AVC / But it’s still RM / RMVB, Xvid / DivX3/4/5/6 Real Video 8/9/10
Formati Video | Avi / Rmvb / Ts / Vob / Mkv / Mov / ISO / wmv / asf / flv / dat / mpg / mpeg
Formati Audio | MP3 / WMA / AAC / WAV / OGG AC3 / DDP TrueHD / DTS / DTS / HD / FLAC/APE
Formati Foto | HD JPEG / BMP / GIF or PNG / TIFF
Funksionet e rrjetit | Skype chat, Picasa, YouTube, Flicker, Facebook, Filma Online etj.
Adobeflash | AdobeFlash 10.1 dhe mesiper.
SKU: H-android-wish-box Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat