-8%
,

Android X96 Mini TV Box – Smart TV ne Shqiperi

Gjendje:

S’ka stok


TV Box i gjenerates se re

1 GB RAM

8GB ROM

Cdo gje qe ju keni ne telefon, mund ta shihni qarte, paster si kristali edhe ne TV

3,600L 3,900L

S’ka stok

Android X96 Mini Tv Box 1GB 8GB – Smart TV

Deshironi te shihni tv shows, apo te degjoni kenget tuaja te preferuara ne ekranin e televizorit te shtepise se bashku me falmiljen tuaj ne cilesine 4K HDR? Ne ju ndihmojme për të realizuar keto deshira me nje nga Set top boxes, Android Tv Box X96 Mini Smart Tv ne Shqiperi!

Cfare eshte X96 Mini Tv Box dhe cfare funksioni ka? 

Box android tv eshte nje Tv Box me sistem operativ Android po te njejte me ate qe ka smartphone, tableti dhe shume pajisje te tjera neper bote. Funksioni paresor i pajisjes eshte kthimi i televizorit tuaj ne Smart Tv ne Shqiperi. Me kete produkt ju mund te shkarkoni shume aplikacione si: Netflix, Youtube etj.  X96 Mini eshte nje variant android i Apple Tv

Krijo nje Smart Home me pajisjen X96 mini duke konvertuar televizorin qe keni ne nje smart Tv

Pra cdo gje qe ju mund ta shkarkoni ne telefonin tuaj me te njejtin sistem operativ Android mund ta shkarkoni dhe me X96 Mini.

Shihni kanalet, filmat, videot tuaja te preferuara, shkarkoni aplikacionet dhe lojrat qe deshironi!

Shiko edhe Xiaomi Mi Box S ketu

 

 

 

Si te perdorim Android Tv Box X96 Mini? android tv box x96 mini bli online

Android Tv box X96 Mini eshte i dizejnuar per te qene i thjeshte ne perdorim, eshte po aq i thjeshte sa te perdorni smartphone-in tuaj. Mjafton qe ju te lidhni pajisjen me televizorin tuaj, nepermjet kabullit qe ju vjen.

Me pas duhet te beni konfigurimin e pajisjes fillimisht me Wi Fi  dhe ne fund mund te shkarkoni aplikacionet qe ju duhen dhe qe ju pelqejne nga google play store. X96 mini Andorid Tv box vjen bashke me remote control i cili sherben si pult per pajisjen.

Smart Tv ne Shqiperi. Me i kerkuari i momentit!

Shendrojeni Tv tuaj ne nje big screen me filmat me te dashur per familjen tuaj!

This is a streaming device with google assistant.

Cilesimet kryesore | 

  • Mund te shihni te gjitha kanalet tuaj te preferuar , te luani Video Games ose te lundroni ne Internet
  • Permiresim i dukshem i figures edhe gjate trasmetimeve permes internetit.
  • I shpejte
  • Filmat tuaj te preferuar shfaqen ne Cilesine 4K HDR 
  • Mund te lidhni kufjet wireless, sistemet Audio, altoparlantet, etj.
  • Thekson ngjyrat per nje pamje sa me reale dhe te gjalle
  • E ktheni shtepine dhe dhomen tuaj ne nje kinema te vertete.

Specifikimet | Android Tv Box ne Shqiperi

Sistemi operativ : Android 7.1
CPU: Amlogic Quad Core ARM Cortex A53@2GHz
GPU: Penta-core Mali-450MP GPU @750MHz
SDRAM:1GB DDR3
FLASH: 8GB EMMC Flash
WiFi: Built in 2.4G WiFi Support IEEE 802.11 b/g/n
Power: DC 5V/2A
LED indicator: Working: Blue. Standby: Red
Video decorder: VP9 Profile-2 up to 4K*2K, H.264 4K @30fps 10btis, AVS+ 1080P @60fps
Support Decoder format: HD MPEG1/2/4, H.264, H.265, HD AVC/VC-1, RM/RMVB, Xvid/DivX3/4/5/6, RealVideo8/9/10, VP9
Support Media format:
Avi/Rm/Rmvb/Ts/Mkv/Mov/ISO/wmv/asf/flv/dat/mpg/mpeg/Mov/mp4/ Support Image format: HD JPEG, BMP, GIF, PNG, TIF
I/O: 1x HDMI, 1x AV OUT, 2x USB, 1x IR Reciver, 1x RJ45, 1x TF CARD
Suporton gjuhet:Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanish, Italian etc.
Apps: Apps download freely form android market, amazon app store etc.
Talk Online: Support Skype video call, MSN, facebook, twitter etc

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: H-TX96 Mini Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Black

LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat