-8%
,

Android X96 Mini TV Box – Smart TV ne Shqiperi

Gjendje:

S’ka stok


TV Box i gjenerates se re

1 GB RAM

8GB ROM

Cdo gje qe ju keni ne telefon, mund ta shihni qarte, paster si kristali edhe ne TV

3,600 L 3,900 L

S’ka stok

Tv Box X96 Mini 1GB 8GB – Smart TV

Android X96 mini TV Box – Smart TV ne Shqiperi

Cilesimet kryesore | 

  • Android Tv Box X96 Mini
  • Mund te shihni te gjitha kanalet tuaj te preferuar , te luani VideoGames ose te lundroni ne Internet
  • Permiresim i dukshem i figures edhe gjate trasmetimeve permes internetit
  • I shpejte
  • Filmat tuaj te preferuar shfaqen ne Cilesine 4K
  • Mund te lidhni kufjet wireless, sistemet Audio, altoparlantet, etj.
  • Thekson ngjyrat per nje pamje sa me reale dhe te gjalle
  • E ktheni shtepine dhe dhomen tuaj ne nje kinema te vertete

Specifikimet | Android Tv Box ne Shqiperi | X96 mini 

Operation System: Android 7.1.2
CPU: Amlogic Quad Core ARM Cortex [email protected]
GPU: Penta-core Mali-450MP GPU @750MHz
SDRAM:1GB DDR3
FLASH: 8GB EMMC Flash
WiFi: Built in 2.4G WiFi Support IEEE 802.11 b/g/n
Power: DC 5V/2A
LED indicator: Working: Blue. Standby: Red
Video decorder: VP9 Profile-2 up to 4K*2K, H.264 4K @30fps 10btis, AVS+ 1080P @60fps
Support Decoder format: HD MPEG1/2/4, H.264, H.265, HD AVC/VC-1, RM/RMVB, Xvid/DivX3/4/5/6, RealVideo8/9/10, VP9
Support Media format:
Avi/Rm/Rmvb/Ts/Mkv/Mov/ISO/wmv/asf/flv/dat/mpg/mpeg/Mov/mp4/ Support Image format: HD JPEG, BMP, GIF, PNG, TIF
I/O: 1x HDMI, 1x AV OUT, 2x USB, 1x IR Reciver, 1x RJ45, 1x TF CARD
Multilateral Language: English, French, German, Spanish, Italian etc.
Apps: Apps download freely form android market, amazon app store etc.
Talk Online: Support Skype video call, MSN, facebook, twitter etc

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: H-TX96 Mini Kategori: ,
Pesha 0.2 kg
color

Black

LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat