,

Android Box TX3 Mini – TaniX – 2GB/16GB 


Multifunksional

Specifikime teknike

Sistemi Operativ: Android7.1 with Alice UX
CPU: S905W up to 2.0 GHz, Quad core ARM Cortex-A53
GPU: Mali-450 penta-core, up to 750MHz+(DVFS)
RAM: 2GB/2GB DDR3
ROM: 16GB eMMC
WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
SPDIF: Coaxial (optical)

4,490L

Android TV Box TX3 Mini – 2GB 16GB

Android TV Box Tanix TX3 Mini

Cilesimet kryesore 

 • Android TV Box TX3 Mini
 • Shihni videot, filmat dhe programet tuaja te preferuara si ne kinema
 • Gjithcka shihni ne TV eshte sa me afer realitetit
 • Mbeshtet Rezolucionin 4K, gezoni imazhe me super cilesi dhe efekte vizuale magjike
 • Ideale per argetimin e femijeve, ata mund te shijojne programer dhe filmat e tyre te preferuar kurdo kane deshire
 • Shijoni detaje me te pasura dhe me te gjalla te fotografive
 • Luani Video-Games
 • Sistemi me i fundit Android 7.1
 • Mbeshtet versionin HDMI 2.0
 • Dizanj Modern
 • Nuk ze vend
 • Super kualitet

Specifikat

CPU: Amlogic S905W Quad Core ARM Cortex A53 @2GHz
GPU: Penta-core Mali-450MP GPU @ 750MHz,
Memory: DDR3:1GB (Option: 2GB)
Flash: eMMC:8GB (Option:16GB )
WiFi: IEEE 802.11 b/g/n Support 4GB/8GB/16GB/32GB/64GB
OS: Android 7.1.2
Decoder Formats: 4K,H.265,MPEG1/2/4,H.264, HD AVC/VC-1,RM/RMVB,Xvid/DivX3/4/5/6 ,RealVideo8/9/10
Video Formats: 4K@30fps, H.265, AVI, H.264, VC-1, MPEG-2, MPEG-4, DIVD/DIVX, Real8/9/10, RM,RMVB, PMP, FLV, MP4, M4V, VOB, WMV, 3GP, MKV
Music format: MP1, MP2, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, FLAC, APE, AMR, RA, WAV
Photo format: JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF
DLNA: DLNA files sharing
Languages: English/French/German/Spanish/Italian etc. 24 languages
Network Functions: Skype chatting,Picasa,Youtube,Flicker,Facebook,Online movies,etc.

Instalohet lehte permes ketyre hapave:

1.Lidhni TV me Kutine TV 4K Android duke perdorur kabllon HD
2.Lidheni pershtatesin dhe 4K Android TV BOX me rryme elektrike
3.Pasi te jete lidhur, drita LED ne kutine TaniX TX3, ajo do te ndricoje
4.Me pas me telekomanden dhe manualin brenda tij do te instalohet brenda pak minutash

Pajisja permban:

1. Kutine Android
2. Kabllon HDMI
3.Karikuesin
4.Telekomanden (Pulti)
5.Manualin e perdorimit

Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: H-TX3-2/16GB Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Black

LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat