JBL Big Bluetooth Speaker | Bokse muzike

JBL

2,490L

BOKS ME BLUETOOTH JBL | SHUMENGJYRESH

JBL Big Bluetooth Speaker | Boks Muzike

Degjoni muzike kudo me kete altoparlant portativ Bluetooth JBL Speaker. I drejtuar nga teknoogjia e fundit ju ofron nje sherbim shume here me cilesor ne krahasim me paraardhesit e tij.

Ndjeni tinguj muzikor me volum me te larte dhe te sakte ne nje game te gjere te frekuences. Ky altoparlante lidhet lehtesisht me telefonat inteligjent dhe ju lejon tetransmetoni audio pa kabllo deri ne distance 10 metra. Eshte i domosdoshem per personat qe adhurojne muziken. Nuk eshte e nevojshme qe ju ta mbartni ne dore nderkohe qe levizni nga njera dhome ne tjetren.

Menyra me e mire per te marr melodite tuaja te preferuara ne piknik, plazh, aventuart e ndryshme ne natyre ose dhe me teper se kaq.

Karakteristika | JBL Big Bluetooth Speaker 

  • Shijojeni muziken me me teper ngjyra.
  • Distanca e transmetimit deri ne 10 metra. Distance ekstra e cila ju lejon te shijoni muziken e mire ne shtepi nderkohe qe levizni nga njera dhome ne tjetren.
  • Double Bass ne te dyja anet per nje ritem me te fuqishem.
  • Lidhja me Bluetooth 5.0 lejon lidhjen shpejte dhe pa shkeputje te telefonit me boksin.
  • Shijoni shfaqjen e dritave LED ne ambjentet e erreta.

    Bokse me Bluetooth te shumellojshem ne Ibuy.al | Dyqan Online

SKU: L347-TG-165 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

brands

JBL

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat