Boks me Bluetooth Shumengjyresh | JBL Speaker

JBL

2,490 L

BOKS ME BLUETOOTH JBL | SHUMENGJYRESH

Boks me Bluetooth Shumengjyresh JBL

Boks me Bluetooth JBL, shijojeni muziken me me teper ngjyra.

Distanca e transmetimit deri ne 10 metra. Distance ekstra e cila ju lejon te shijoni muziken e mire ne shtepi nderkohe qe levizni nga njera dhome ne tjetren.
Double Bass ne te dyja anet per nje ritem me te fuqishem. Lidhja me Bluetooth 5.0 lejon lidhjen shpejte dhe pa shkeputje te telefonit me boksin.
Shijoni shfaqjen e dritave LED ne ambjentet e erreta.
SKU: L347-TG-165 Kategori:
Pesha 0.2 kg
LLoji

Boks me Bluetooth

brands

JBL

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat