-36%
,

Ore dore per Femije inteligjente – Smart Watch Q12 Blu


2,490L 3,900L

Smart Watch per femije Q12

Ore dore per Femije Inteligjente – Smart Watch Q12

Ore dore me dizajn te pershtatshem per femijet. Rrip i holle gome i krijuar per rehati ne ngjyre blu. Sapo ta vendosin femijet tuaj nuk do te duan ta heqin me nga dora.
Cilesi madheshtore, akesore shume funksional per sigurine e  femijeve tuaj.
Thirrje te qarta telefonike dhe te qendrueshme ne te dy drejtimet. Ore per femije e cila mundeson biseda ne grup. Ekran me ngjyra te plota dhe i sherbimit ne kohe reale. Bateri me performance te larte.
Projektuar me materiale rezistente ndaj kushteve te ndryshme atmosferike, rezistent ndaj sperkatjeve te ujit me IP67.
Lojera elektronik per te shkathtesuar me teper femijet. Rruga deri ne shkolle mund te jete me e kendshme nese luani keto lojera gjate udhetimit. 8 lojera per te mos ju lejuar asnjehere te merziteni.
Ore dore per femije inteligjente e pershatshme per femijet nga mosha 3 deri ne 12 vjec. Vendosni nje perimeter sigurie per femijet tuaj dhe ne momentin qe ata do te largohen nje njoftim do te vij te telefonin tuaj.
Shamngia e humbjeve mbron femijet nga rreziqet e ndryshme dhe ju do te jeni me te qete.
Porosi Online ne Ibuy.al | Produkte Online

Ore Smart per Femije me GPS EBay Albania

SKU: Q12BLU Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Blue, Pink

LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat