, ,

Gw16 Smartwatch – Heart Rate Monitor


Monitorim i rrahjeve  të zemrës

Matje e presionit të gjakut

Monitorit të oksigjenit në gjak

Numërimi i hapave

4,990L

Gw16 Smartwatch Heart Rate Monitor

Orë Fitness për meshkuj.

E pajisur me kornizë metalike, me një ekran të plotë prekës 1.3 inç, trup ultra të hollë.

Rrethi i verdhë në faqen e orës ju kujton nëse qëllimi juaj i trajnimit ishte i plotë.

E pajisur me funksionin  GPS,  monitoron trajektoren tuaj dhe tregon të dhënat tuaja të ushtrimeve në mënyrën më të saktë: hapat, distanca, kaloritë e djegura.

Gjithashtu monitoron  rrahjet e zemrës gjatë gjithë ditës, zbulimin e rrahjeve të zemrës në kohë reale gjatë stërvitjes dhe kujtesë jonormale të rrahjeve të zemrës

Kjo orë inteligjente është e përshtatshme për Android 5.0 e lart, ios 9.0 e lart.

I përshtatshëm vetëm për telefona me Bluetooth 4.2 ose më të lartë. Çiftimi me smartphone-in tuaj përmes lidhjes Bluetooth.

Me një kabëll USB të karikimit magnetik.

Njoftimet e thirrjes dhe mesazhit: Merrni dhe lexoni mesazhe SMS dhe njoftime direkt në pajisjen tuaj (përfshirë Facebook, twitter, WhatsApp, LinkedIn dhe Instagram).

Ju gjithashtu mund të mbyllni telefonatat hyrëse direkt nga kyçi i dorës tuaj.

Specifikaore gw16 online ibuy al

I papërshkueshëm nga uji

Monitorim i rrahjeve te zemres

Matje e presionit të gjakut

Monitorim i Oksigjenit në Gjak

Mbështetja e Numërimit të Hapave

Numerus i hapave

Telefonatë ose  kujtesën e mesazhit

Refuzo thirrjen /
Shfaq ID e thirrjes

Madhësia e ekranit: 1.28 inç 

Lloji: SPI

 Rezolucioni: 240 x 240pixel

 Kapaciteti i baterisë së baterisë: 220mAh

 Koha e gatishmërisë: Rreth 10 ditë

 Koha e perdorimit: Rreth 5 ditë 

Koha e karikimit: Rreth 2 orë

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Gw16 Smartwatch - Heart Rate Monitor Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat