-36%
,

Ore dore per femije Q12 Smart Watch – Ora elektronike

Te ndryshme

 • Ore inteligjente per femije.
 • Me GPS per te pare vendodhjen e femijes suaj.
 • Kart SIM per telefonata.
 • Kamera per foto.
 • Dizajn unik per femijet tuaj

2,490L 3,900L

Ore dore per femije Q12 Pink ne shitje

Ore inteligjente   per femije – Smart Watch Q12 Pink – Ora per femije  – Ore telefon  per femije online

Q12 eshte nje ore dore inteligjente e dizajnuar per femije e cila mund te perdoret gjithmone fale lidhjes se ores me internetin

E pajisur me nje karte Sim kjo ore dore mund te perdoret edhe per mesazhe zanore .

ORA PER FEMIJE  ONLINE

Ore Dore per femije Q12 ka nevoje per nje karte sim te cilen mund ta perdorni si Vodafone – Albtelecom Apo Telekom (Amc), mjafton te kete lidhje me internet te aktivizuar.

ore dore per femije q12 pink bli online ne ibuy al

Bashke me oren ju do te gjeni edhe nje manual me te cilin mund të konfiguroni kete ore me telefonin tuaj. Te gjitha komandat kryhen nga prinderit ne telefonin e tyre. Numrat qe mund te telefonohen mund te konfigurohen ne aplikacioni Setracker 2.

Q12 Kids Smart Watch eshte nje ore shume e bukur, e dizajnuar enkas për të vegjlit tuaj. E pajisur me kamera per te kryer foto . Mikrofon i intergruar me audio HD per telefonat me nje audio te qarte.

Lokalizim i femijes suaj ne cdo kohe me Ore dore per femije.

Lokalizim i shpejte i femijes fale lidhjes me LBS ne cdo moment . Ne monentin kur femija nuk ndodhet ne ambient me pamje te paster lokalizimi mund te kryhet fale lidhjes me internetin duke kryqezuar Antenat.

Me te ju mund te shihni se ku ndodhet femija juaj ne kohe reale, duke qene keshtu te sigurt edhe te qete ne cdo moment te dites suaj.

Ora mund te duroje edhe lagien nga uji, shiu etj. Sigurohuni qe kapaku i kartes sim te jete gjithmone i mbyllur hermetikisht nga vida. (Nuk sugjerohet te zhyteni ne det apo pishine)

Nje ore me dizenjo dhe ngjyre shume te pershtatshem per femijet. Krijuar nga silikoni i nje cilesie te larte, peshe e lehte e cila nuk krijon bezdisje nese mbahet dhe per nje kohe te gjate ne dore.

E qendrueshme por mbi te gjitha e rehatshme.kid watch q12 bli online ibuy al

Femijet gjithashtu mund te argetohen me perdorimin e kesaj ore me lojerat qe gjendet ne te.

Me funksionin elektrik dore femijet mund te kthehen te sigurt ne shtepi dhe kur erresohet.

Ka opsione te shumta qe i vijne ne ndihme femijes tuaj: butoni Sos ju jep menjehere njoftim nese femija eshte ne rrezik apo jashte perimetrit te sigurise.

Lokacionin Gps te fmeijes suaj, parashikimin e motit, monitorimin, zonen e sigurise e shume opsione te tjera qe e bejne kete ore zgjedhjen ideale.

Q12 KIDS SMARTWATCH

Funksionet: thirrje e qartë / pozicionim i saktë / jetë e gjatë e baterisë / trup ultra i hollë .

Dizajn elegant me trup te  hollë 14.1 mm.

Thirrje e qartë dhe e qëndrueshme dykahëshe. Tingulli është më i lartë dhe mund të dëgjohet në mjedise të zhurmshme.

Dizajn unik i antenës, kalibrime të shumta për të siguruar një thirrje të qëndrueshme.

Bisedë zanore, duke e bërë komunikimin më të përshtatshëm. Operim më i thjeshtë dhe zë më i qartë. Bisedë e lehtë në grup, mbështet bisedën në grup me shumë telefona celularë.

Pozicionimi i saktë, shikimi në kohë reale. Regjistroni me saktësi çdo cep të fëmijës, plotësoni plotësisht nevojat e jetës dhe situatave emergjente.ore per femije bli online ibuy al

Nje gardh elektronik, gjithmonë ruajeni sigurinë e fëmijëve. V

endosni diapazonin e aktivitetit të fëmijës, kur fëmija largohet nga zona e caktuar, telefoni celular prindi do të marrë një njoftim alarmi.

Parandalimi i humbjes, parandalimi i hyrjes në zona të rrezikshme, parandalimi i humbjes.

Bateri me performancë të lartë, kohë më e gjatë gatishmërie.

Përmban karikim më të shpejtë, performan.cë më të lartë, kohë më të gjatë se e njëjta energji, duke eleminuar telashet e karikimit çdo ditë

Lojë argëtuese: Lërini fëmijët të marrin lumturinë nga loja dhe të rriten në lumturi

 

Ora inteligjente per femije Q12 mund te blihet online ne iBuy.al ne cmimin më të mire.

Ore Smart per Femije me GPS EBay Albania Pink

Specifikat 

 • Ore pink inteligjente per femije.Ekran me prekje
 • Madhesia e Ekrani: 1.44inch OLED
 • Rrjeti: 2G
 • Suporton Sistemet Operative: Android/ iOS
 • Frekuenca e procesorit: 312MHz me nje berthame te vetme
 • Mosha e cila sugjerohet te perdoret: 3-12 Vjec
 • Suporton Karte SIM: Mikro SIM Standarte
  Koha e gatishmerise: 70 ore
 • Me GPS per te pare vendodhjen e femijes suaj.
 • Kamera per foto.
 • Dizajn unik per femijet tuaj
SKU: Q12BLU-1 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Blue, Pink

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat