,

Ore Inteligjente Me Termometer Generic QS19


4,000L

ORE INTELIGJENTE ME TERMOMETER GENERIC QS19

Te zgjedhesh nje ore te mire inteligjente mes tere ketyre pajisjesh te reaj po behet gjithmone e veshtire. Per kete arsye ne deshirojme t’ ju vijme ne ndihme.

Ora qe ne kemi sjelle per ju eshte e pajisur me termometer, si dhe me modalitetete te tjera, pra ka shume funksione.

Me ane te saj ju mund te masni temperaturen dhe te kuptoni nese temperatura juaj eshte ne parametra normale. Nese ju e shikoni qe nuk keni nje temperature normale atehere mund te merni mjekimin e duhur menjehere dhe pa humbur kohe.

Tregon qarte dhe sakte rrahjet e zemres dhe presionin tuaj te gjakut.

Ne momentin qe ju po beni fitness apo vrap, ora ju tregon kohen qe keni shpenzuar, sa hapa keni bere dhe sa kalori keni djegur.

Mund ta perdorni oren dhe si alarm per tu ngritur ne mengjes, ose si reminder per te shenuar punet apo detyrat qe keni per te kryer ose takimet e ndryshme.

Ka nje ekran unik i cili funksionon me prekje, gje qe e ben shume te lehte perdorimin e saj.

E pajisur me bluetooth qe ju te keni mundesine qe me ane te ores t’ iu pergjigjeni telefonatave apo te beni fotografi.

Karakteristikat

Versioni i Bluetooth: 4.o

I pershtatshem per sistemet Android 4.4+, IOS 8.4+ e te tjere.

Ore me zile

Ekran me prekje

 

 

SKU: Ore Inteligjente Me Termometer Generic QS19 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat