,

Smartwatch Alfawise – Ore inteligjente – Blerje Online


Specifikat

 • Modeli: EX17S
 • Versioni i Bluetooth: 4.0 V
 • Madhesia: (L x W x H): 5,50 x 27,00 x 1,40 cm
 • Lloji i integruar i cipit: SI – BW03
 • Vleresimi i IP: IP67
 • E papershkueshme nga uji
 • Bateri super e fuqishme, 610 mAh e tipit CR2450 s qe zgjat 540 dite ose 18 muaj
 • Lloji i sinjalit: Njoftimi
 • Thirrja Bluetooth: Kujtesë telefonike
 • Gjurmues shendetesor: Pedometer
 • Lloji i njoftimit: Facebook, G-mail, Skype, Twitter, Wechat, WhatsApp
 • Funksioni i telekomandes: Kamera ne distance
 • Menyra e funksionimit: Shtypni butonin
 • Lloji i baterise: Bateria e butonit CR2450
 • Forma: Rrethore
 • Perputhshmëria: Sistemet Android 4.4 / iOS 8.0 dhe me lart

1,890L

Ore inteligjente – SmartWatch Alfawise EX17S Blerje Online

Ore inteligjente – SmartWatch Alfawise EX17S Blerje Online

SmartWatch e markeS prestigjoze Alfawise

Kujtese e ulet e baterise: Ju rikujton se kur ju duhet te karikoni baterine e saj.

Drite e ndryshueshme: Luhatet ne menyren e duhur per te pare oren dhe nje ambjent me pak ndricim.
Shperndarje Sociale: Ju mund te ndani me miqte tuaj aktivitetin tuaj sportiv ne cdo kohe pavarsisht vendodhjes suaj.
Bateri: 610mAh.
Ekrani i plote 1.22 inch
Gjuhet: Arabisht, anglisht, gjermanisht, italisht, japonisht, rusisht,gjermanisht, frengjisht, spanjisht.
Funksionet e saj: Alarm, njoftim kur bateria eshte e ulet, kronometer.
Cilesite 

Smartwatch e papershkueshme nga uji deri ne nje thellesi 50 m, niveli me i larte i rezistences nga uji ne kete industri

Ideale per not, zhytje ne thellesi, surfing etj

Me bateri super te fuqishme, 610 mAh te tipit CR2450 e cila zgjat deri ne 540 dite, ose 18 muaj

Kjo ore inteligjente mund te perdoret edhe si funksion kontrolli ne distance per aparatin tuaj celular.  Lidhja me Bluetooth-in eshte e qendrueshme, e shpejte dhe eshte e pajisur me nje buton te thjeshte per kontrollin e aktivizimit / fikjes se Bluetoott-it

Dizanj sportiv me butona dhe modern

Ekran i plote 1.22 inch FSTN, i cili eshte lehtesisht i vrojtueshem ne driten e forte te diellit por edhe naten ne erresire totale

Smartwatch praktike dhe e lehte per tu mbajtur ne dore

Specifikat 
Marka: Alfawise
Versioni i Bluetooth : V4.0
Ndertuar ne chipin me model: SI – BW03
Rezistente ndaj ujit: IP67 deri ne 50 metra
Njoftime per thirrjet e humbura
Pedometer
Njoftime per mesazhet
Njoftime: facbook, gmail, skype, twitter, whatsapp.
Modeli i Baterise: CR2450
Smart Watch e cila suporton pajisjet: Android 4.4/ iOS 8.0 dhe sistemet siper tyre.

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Ore inteligjente-Alfawise-EX17S Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat