,

Rrip ore prej lekure – UAG 22mm ne shitje

Te ndryshme

2,500L

RRIP ORE PREJ LEKURE-UAG 22mm

Rrip ore prej lekure me prerje standarte per nje game te gjere te llojeve te orave.

Material i lekurse eshte i forte dhe me kapse celiku inoksi, gje qe jep siguri dhe qendrueshmeri ne kycin e dores.

Kjo lloj lekure nuk krijon irritime ne dore dhe eshte per markat Xiaomi ,Samsung, etj.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120702 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black, Brown

LLoji

Rrip ore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat