,

SmartWatch Tack T1 – Ore inteligjente Produkt Online


  • Dizanj i nje grup inxhinieresh te cilet adhuroni teknologjine por edhe aktivitetet ne natyre, te cilet ishin lodhur nga smartphonet delikate dhe kerkonin nje paisje te forte dhe rezistente qe kryente te njejtin funksion si nje telefon
  • Tact Watch eshte projektuar te rezistoje ne cdo situate, pavaresisht nese eshte uje, ose pluhur
  • Strukture jashtezakonisht e forte dhe e qendrueshme, fale xhamit Gorilla dhe ndertimit te saj me fibra karboni
  • Stil modern dhe elegan
  • E lehte per tu mbajtur ne kycin e dores
  • Ideale per te gjithe ata qe punet e tyre i kane te lidhura me aktivitetin fizik, ata qe punojne ne nje mjedis fizik dhe ata qe punojne me ritme te shpejta
  • Te gjitha funskionet e nje SmarPhone, tani i gjeni tek Tack SmartWatch
  • Me bateri super te fuqishme qe zgjat deri ne 33 muaj
  • Uniseks , dizanj universal per femra dhe meshkuj

2,490L

SmartWatch Tack T1 – Ore inteligjente Produkt Online

SmartWatch Tack T1 – Ore inteligjente Produkt Online

Ideale per personat qe merren me aktivitet fizik, ora inteligjente Tack ofron funksionin e kronometrit, kohematesit, alarmit dhe matesit te kalorise te humbura. Ndersa personat qe merren me vrap ose iu pelqen te vrapojne, paisja eshte e pajisur me pedometer

Beni selfiet qe enderroni. Me T1 Tact Watch, mund te aktivizoni cdo aparat fotografik me shtypjen e nje butoni te vetem. Ka nje funksion ‘telekomande kamerash’ qe sinkronizohet me telefonin tuaj

Rezistente ndaj ujit dhe cdo goditje te mundshme

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: SmartWatch-Tack-T1 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat