Smart Bracelet M5 – Ore inteligjente – Ne Shitje Online

Gjendje:

S’ka stok


  • Mund te beni telefonata edhe te degjoni muzike.
  • Touchscreen : Po.
  • Mban ne kontroll cdo levizje tuajen.
  • Material gome shume kualitativ.
  • Ngjyre e zeze.

2,490L

S’ka stok

ORE E ZGJUAR – SMART BRACELET M5

Smart Bracelet M5 eshte nje ore qe arin te kontrolloje cdo levizje dhe te memorizoje cdo gje qe ju beni.

Vjen me nje cilesi shume te larte.

Me te ju mund te kryeni pafund telefonata dhe te degjoni muzike pa e perdor aspak celularin tuaj.

Percon nje ze shume te kthjellet edhe te paster.

Ora funksionon nepermjet rekjes me gisht ne ekranin e saj (Touchscreen).

E ideuar me bateri te rikarikueshme, ku koha e plote e krikimit ehte 2 ore.

Shenon e saktesi numrin e hapave tuaj, rrahjet e zemres etj.

SPECIFIKATore inteligjente m5 smart bracelet bli online iBuy al

SHerben si alarm edhe mban shenim cdo levizjen tuajen.

Me ekran HD dhe nje madhesi 0.96 inc.

Krijon lidhje me ane te Bluetooth 4.0.

Pajtohet me sistemet Android 5.0 dhe sistemet iOS 9.0.

Gjendet ne ngjyre te zeze.

Pershtatet per femrat edhe per meshkujt.

Eshte shume e lehte ne dore dhe nuk ju pengon aspak.

Porosit Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-001 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
color

Black

LLoji

Ore inteligjente

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat