, ,

Mini Ore Analoge – Me alarm

Te ndryshme

1,490L

MINI ORE ANALOGE – ME ALARM 

Model ore per femije shume terheqes fale dizajnit te saj.

Punon me bateri AA. Ka permasa te pershtatshme per ta vendosur kudo  16cm x 12cm x 5.5cm. 

Shumë kompakt dhe i lehtë, mund ta merrni me vete apo ta vendosni ne komodine, tavoline dhome gjumi etj.  I përshtatshëm për udhëtime dhe aktivitete në natyrë. 

Krijon një gjumë të qetë dhe një ambient pa zhurma.  

Funksioni i dritës së natës: Ju ndihmon të shikoni kohen në errësirë.

Drita e natës mund të aktivizohet thjesht duke shtypur butonin e dritës.

Ora jep një pamje dekorative per dhomen e gjumit te vogelusheve.

 


Bli lire dhe me mire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010011 Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

color

Green, Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat