,

Elektrik Dore Mini Police – Flashlight Profesional Online


Me drite LED te bardhe dhe te fuqishme

Siguron intesitet ndricimi te larte

Mund te perdoret edhe si varese celesash

Projektuar per te permbushur kerkesat e policise, ushtarakeve dhe profesionisteve te fushave te ndryshme

Ideal per kamping

I ndertuar nga alumini i qendrueshem dhe i forte

900L

Elektrik Dore Mini Police – Flashlight Profesional Online

Elektrik Dore Mini Police – Flashlight Profesional Online

Me driten e bardhe LED siguron ndricim te fuqishem ne erresire, nderkohe eshte e pajisur edhe me nje litar qe nuk e lejon paisjen te bjere, teksa u mbron nga cdo sulm agresiv qe mund te ndodhe gjate nates

Perdoret edhe si varese per celsat

Produkt Online ne iBuy.al

SKU: M-Elektrik Dore Mini-Police Kategori: ,
LLoji

Elektrik Dore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat