,

Doreza pastrimi prej silikoni – Red C & E Blerje Online


  • Ideale per pastrimin e tualetit, kuzhines, larje enësh, pastrim te frutave dhe perimeve, pastrimin e dhomes, heqjen e pluhurit nga veshjet, kujdesin per floket e kafsheve shtepiake dhe larjen e makines
  • Kombinim i sfungjerit me silikonin. Nuk nevojiten furca ose sfungjere per pastrim maksimal
  • Teper e lehte per t’u pastruar, mund ta sterilizoni me uje te zjere ne mikrovale ose lavastovilje
  • Nuk demton dhe irriton lekuren e duarve nga detergjentet
  • Praktike ne perdorim, nuk iu pengon gjate pastrimit
  • Dizajn universal i cili i pershtatet te gjithe duarve
  • Rezistente ndaj nxehtesise. Ju mund  mund t’i përdorni gjithashtu per te levizur enet e nxehta ose per te hequr tavat nga furra

1,400L

Doreza pastrimi prej silikoni – Red C & E Blerje Online

Doreza pastrimi prej silikoni – Red C & E Blerje Online

Perdorni kete furce silikoni per te zevendesuar furcen tuaj te vjeter ne permiresimin e higjenes se kuzhines

Kujdesuni maksimalisht per lekuren e duarve tuaja. Kontakti i tyre i drejtperdrejte me detergjentet mund te shkaktoje irritime

Material silikon i cilesise se larte

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Doreza pastrimi-silikoni-Red C & E Kategori: ,
LLoji

Doreza

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat