Menge Tatuazh me dizajne – Tatoo Sleeve – Dyqan Online

Te ndryshme

890L

MENGE TATUAZH ME DIZAJNE TE NDRYSHME

Menge tatuazh me dizajne te ndryshme – Tatoo sleeve

  • Material i bute dhe i qendrueshem. Te perbera 92% najlon dhe 8% material elastik te shtrire per t’ju pershtatur krahut.
  • Ndihmon per te mbrojtur krahun tuaj nga rrezet e forta te diellit.
  • Duken reale dhe jane te lehte per t’u lare ne makine larese.
  • Mund te perdoren per te perdorur trupin tuaj gjate veres, kercimet ne rruge, set fotografish, veshje festive etj.
SKU: menge-per-tatuazh Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Menge

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat