,

Doreza Silikoni Multifunksionale per Pastrim – Gloves Online


  • Ideale per pastrimin e tualetit, kuzhines, larje enesh, pastrim te frutave dhe perimeve, pastrimin e dhomes, heqjen e pluhurit nga veshjet, kujdesin per floket e kafsheve shtepiake dhe larjen e makines
  • Kombinim i sfungjerit me silikonin. Nuk nevojiten furca ose sfungjere per pastrim maksimal
  • Ju lejojne te punoni rehat dhe nuk krijojne bezdi kur bien ne kontakt me lekuren
  • Material silikoni i cilesise maksimale, pa BPA dhe antialergjik
  • Qendrueshmeri e forte, cilesia e larte e silikonit nuk i lejon ato te deformohen, shtypen dhe konsumohen shpejt

1,190L

Doreza Silikoni Multifunksionale per Pastrim – Gloves Online

Doreza Silikoni Multifunksionale per Pastrim – Gloves Online

Pastroni ne menyre fanatastike kuzhinen, tualetin dhe enet e ndryshme

Kujdesuni maksimalisht per lekuren e duarve tuaja. Kontakti i tyre i drejtperdrejte me detergjentet mund te shkaktoje irritime

Material silikon i cilesise se larte

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Doreza Silikoni Multifunksionale per Pastrim-Gloves-Grey Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Doreza

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat