,

Doreza mbajtese tualeti – Helping Handle Shitje Online


  • Dizajnuar per tua vendosur ne cdo siperfaqe per t’iu ndihmuar te mbeshteteni, sidomos ne siperfaqe ku pa dashje mund te rreshqisni
  • Ndihmon dhe mbron femijet dhe te rriturit te hyjne te sigurt ne nje vaske te lagesht dhe te rreshqitshme
  • Mund te instalohet ne murin e dushit, ju ndihmon te jeni te sigurt para dhe sidomos pas dushit, atehere kur siperfaqja eshte e lagur
  • Ideale per personat qe kane nevoje per ndihme ne tualet
  • Mund te perdoret edhe per te zhvendosur, levizur apo ngritur objekte te ndryshme
  • Vendoset ne siperfaqe te thata, te sheshta, madje dhe ne pllaka qelqi dhe akrilike qe nuk kane vrima dhe jane te lemuara
  • Ngjitet lehtesisht nepermjet butonave ne cdo siperfaqe pa e demtuar ate
  • Super e lehte dhe praktike per t’u hequr dhe zhvendosur, thjeshte rrokullisni skedat
  • KUJDES! Ju rekomandojme qe ta riinstaloni cdo jave ose para cdo perdorimi

490L

Doreza mbajtese tualeti – Helping Handle Shitje Online

Doreza mbajtese tualeti – Helping Handle Shitje Online

Mbeshtetuni tek mbajtesja Helping Handle dhe ndihuni te sigurt edhe ne siperfaqe te lageshta dhe te rreshqitshme

Ideale per moshat e treta dhe femijet, si dhe personat qe kane nevoje per ndihme ne tualet

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Doreza mbajtese tualeti-Helping Handle Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Doreza Mbajtese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat