,

Aparat Tensioni Dixhital – Blood Pressure Monitor BP 201M Online


 • Matje klinike e sakte dhe e sigurt e tensionit te gjakut
 • Rezultatet sistolike, diastolike dhe pulsi i zemres shfaqen njekohesish ne ekranin dixhital LCD
 • I lehte ne perdorim, monitoroni vete dhe ne cdo kohe presionin e gjakut dhe mbajeni ate ne kontroll
 • Praktik, e merrni kudo me vete ne udhetime
 • Pershtatet per cdo individ, fale diametrit te krahut ai ofron lirshmeri ne perdorim
 • Rekomandohet te jete pjese e perditshme e jetes se personave qe marrin ilace per tensionin, per ta mbajtur ate nen kontroll dhe per te marre dozen e duhur te medikamenteve; personave qe vuajne nga diabeti i tipit 2 dhe semundjet e mushkerise; grave shtatzena te cilat hasin luhatje te tensionit gjate shtatzanise
 • Duhet te ndodhet ne cdo shtepi dhe te jete pjese e cdo individi qe kujdeset per shendetin

 

2,490L

Aparat Tensioni Dixhital – Blood Pressure Monitor BP 201M 

Aparat Mates Tensioni Dixhital – Blood Pressure Monitor BP – Cmimi me i mire online

Aparat i cili ju ndihmon te masni dhe kontrolloni tensioni ne cdo kohe. Shume praktik dhe i thjeshte ne perdorim dhe mund te merret kudo qe ju deshironi me vete. Me buton dhe ekran te madh ne menyre qe t’iuofroje pamje me te qarte. J mund te masni gjithashtu dhe rrahjet e zemres dhe pulsin.

Tensioni i larte i gjakut eshte dicka e cila nuk mund te ndjehet dhe e vetmja menyre per ta pasur ate nen kontroll eshte duke e matur. Kur masni tensionin tek mjeku, rezultatet bazohen ne varesi te pozicionit, dietes ushqimore dhe cilesise se gjumit. Duke e kontrolluar tensionin ne shtepi eshte me te verete e dobishme dhe ju do te keni nje informacion te sakte rreth gjendjes suaj shendetesore.

Aparat Mates Tensioni Dixhital | Blood Pressure 

Tensioni i larte i gjakut eshte nje faktor i cili ndikon drejtperdrejte ne semundjet kardiovaskulare dhe ate te mushkrive. Ky aparat tensioni dixhital eshte i domosdoshem per te gjithe ata persona qe duan te jene mire te informuar rreth shendetit te tyre. Dizajn kompakt dhe portativ i cili ju lejon ta merrni kudo me vete. Eshte shume i thjeshte ne perdorim, mjafton qe ju te vendosni rripin ne kycin e dores. Fale butonave dhe ekranit te madh te tij, ju do te lexoni rezultatin fare lehte. Nje pajisje mjeksore e cila duhet te jete ne shtepine e kujtdo. Te jesh i informuar per shendetin nuk eshte asnjehere dicka e gabuar, sidomos per ata persona qe kane probleme me hipertensionin, grate shtatezena, personat diabetik etj.

Ky eshte nje aparat mates tensioni shume i rendesishem per personat qe kane probleme shendetesore. Personat te cilat kane probleme me tensionin duhet te jene nen kontroll te vazhueshem te tij. Dhe ky Blood Pressure  mundeson qe kete kontroll ta beni vete ju ne shtepine tuaj. Nuk eshte me e nevojshme te shkosh deri te mjeku per kontrolle te tilla rutine.

Cilesimet Kryesore 

 • Matni tensionin e gjakut dhe monitoroni shendetin e zemres suaj ne cdo moment dhe kudo qe ju do te jeni.
 • Matje te sakta dhe rezultate te shpejta brenda pak minutash
 • I domosdoshem per cdo familje
 • Paisje e testuar per cilesi dhe matje te saktaAparat mates tensioni Dixhital | Cmimi me i mire onlineBlerje me cmime fantastike ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: Aparat Tensioni Dixhital-BP201M Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aparat Tensioni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat