,

Finishing Touch Hair Remover per femra | Laser Light


Informacione mbi produktin
 • Ne cast, heqje e qimeve pa dhimbje ne te gjitha llojet e lekrues.
 • Ideale per fytyren dhe bikinin, barkun, krahet dhe nen krahet, kembe dhe eshte e sigurte per te gjitha llojet dhe ngjyrat e lekures.
 • Jo me lekures se irrituar apo demtive nga shkulja e qimeve
 • E aprovuar nga dermatologet.
 • Laser Light
 • Auto start.

2,890L

MAKINE RROJE PER FEMRA FINISHING TOUCH

Depilator per femra Finishing Touch – Hair Remover 

Teknologjia e mikro lekundjes heq floket e padeshiruar vetem me nje aplikim. Eleminoni qimet e padeshiruara pa ndonje dhimbje apo irritim te lekures dhe skuqje te saj.

Depilator eshte gjithashtu ideal per floket e fytyres, sqetullave, barkut, bikini etj. Eshte nje produkt i sigurte per te gjitha llojet e lekure. Me e rendesishmja per shendetin tuaj nuk do te keni prerje apo gunga ne trup. Ky epilator lazer miratohet nga dermatologet dhe eshte i lehte ne perdorim.
Produkt ideal per femra te te gjitha moshave. Dhurojini vetes kembe te buta. Lekura juaj nuk do te jete e irrituar pas perdorimit te tij ju mund te hiqni qimet dhe mund te dilni nga shtepia pas tyre. Nuk eshte e nevojshme qe te prisni derisa lekura juaj te qetesohet.
Informacione mbi produktin | Finishing Touch Hair Remover
 • Ne cast, heqje e qimeve pa dhimbje ne te gjitha llojet e lekrues.
 • Ideale per fytyren dhe bikinin, barkun, krahet dhe nen krahet, kembe dhe eshte e sigurte per te gjitha llojet dhe ngjyrat e lekures.
 • Jo me lekures se irrituar apo demtive nga shkulja e qimeve
 • Makine rroje aprovuar nga dermatologet.
 • Laser Light
 • Auto start.
SKU: fmakine-rroje-per-femra-finishing-touch Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat