,

Beard Serum per mjeker me Vitamine E – Serumi per mjekren

Te ndryshme

-Nxit daljen e mjekres.
-Shpeshton qimet.
-Riperterin mjekren.
-Forcon qimen.
-Mban mjekren te bute.
-Jep arome te mire
-Shkelqen mjekren.
-Organic 100%.
-Efektiv per 24 ore.
-Pa efekte anesore.

1,300 L

SERUM PER MJEKER | MEN BEARD GROW

Serum per mjeker – Beard Serum me Vitamine E per mjekrren

Serum per mjekren per te gjithe meshkujt te cilet deshirojne nje mjeker te kuruar.

Ushqen dhe pastron mjekren duke ju ofruar pamjen qe keni deshiruar.

Shpesh here mjekra behet vend i grumbullimit te pluhurave te ndryshme dhe demton lekuren nen te. Fale perdorimit te disa pikave nga ky vaj, pasi te masazhoni mire ai do te depertoje ne lekure dhe ne rrenjen e qimeve tuaja. Ne kete menyre mjekra juaj do te jete me e shendetshme dhe me e paster.

BEARD SERUM VITAMIN E | SERUM PER MJEKRREN

Serum per mjekren Beard growth serumi me i mire ne tregMjekra te shume meshkuj ndikon ne vetebesimin e tyre, ne kete menyre kujdesi i treguar ndaj saj nuk eshte asnjehere i tepruar. Brenda disa minutave aplikim per nje afat te shkurter kohor ju do te vini re ndryshimin ne pamjen tuaj.
Efekte Pozitive nga perdorimi i tij | Beard Serum Vitamine E per mjekrren
-Nxit daljen e mjekres.
-Shpeshton qimet.
-Riperterin mjekren.
-Forcon qimen.
-Mban mjekren te bute.
-Jep arome te mire
-Pastron dhe të shkelqen mjekren.
-Organic 100%.
-Efektiv per 24 ore.
-Pa efekte anesore.
Serum per mjekren eshte nje prodhim Tajlandez me essential oils
Perdorimi: Për të patur rezultate më të mira ju duhet të përdorni disa herë serumin e mjekrës | Pas pastrimit te mjekres vendosen disa pika serum ne dore dhe filloni duke masazhuar pjesen e mjekres deri sa serumi te jete thithur plotesisht.
BEARD GROWTH SERUM . HAIR GROWTH BEARD OIL
Ideal for facial hair

Sasia: 30 ml seed oil

Porosi Online ne iBuy.al

SKU: serum-per-mjeker-vitamine-e Kategori: ,
Pesha 0.1 kg
LLoji

Serum

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat