,

Beard Serum per mjeker me Vitamine E

Te ndryshme

-Nxit daljen e mjekres.
-Shpeshton qimet.
-Riperterin mjekren.
-Forcon qimen.
-Mban mjekren te bute.
-Jep arome te mire
-Shkelqen mjekren.
-Organic 100%.
-Efektiv per 24 ore.
-Pa efekte anesore.

1,300L

BEARD SERUM PER MJEKER ME VITAMINE E

Beard growth -facial hair -Serum per mjeker

Beard Serum per mjeker -me Vitamine E per mjekrren

Serum per mjekren per te gjithe meshkujt te cilet deshirojne nje mjeker te kuruar.

Ushqen dhe pastron mjekren duke ju ofruar pamjen qe keni deshiruar.

Shpesh here mjekra behet vend i grumbullimit te pluhurave te ndryshme dhe demton lekuren nen te.

Fale perdorimit te disa pikave nga ky vaj, pasi te masazhoni mire ai do te depertoje ne lekure dhe ne rrenjen e qimeve tuaja. Ne kete menyre mjekra juaj do te jete me e shendetshme dhe me e paster.

BEARD SERUM VITAMIN E – SERUM PER MJEKRREN

Përjetoni një përzierje të bujshme përbërësish që ndihmojnë në rigjallërimin e folikulave kokëfortë dhe e mban lëkurën të bute.

Ekstraktet e manit, sherebelës dhe xhenxhefilit kanë veti anti-oksiduese dhe punojnë për të nxitur rritjen e shëndetshme të flokëve, dhe një spërkatje e Ekstraktit të Farave të Quinoa ndihmon mjekrën dhe lëkurën tuaj të ndjehen të buta.

Serum per mjekren Beard growth serumi me i mire ne tregMjekra te shume meshkuj ndikon ne vetebesimin e tyre, ne kete menyre kujdesi i treguar ndaj saj nuk eshte asnjehere i tepruar.
Brenda disa minutave aplikim per nje afat te shkurter kohor ju do te vini re ndryshimin ne pamjen tuaj.
Pas larjes dhe tharjes së fytyres me peshqirë në fytyrë ose mjekër, vendosni 3-5 pika Serum Beard në majë të gishtave.
Fërkojini majat e gishtërinjve dhe masazhoni serumin në zonat e dëshiruara të rritjes për 20-30 sekonda.
Lëreni zonën të thahet plotësisht pa prekur. Mund të aplikohet dy herë në ditë.

Serum mjekrre – vitamine e

Formuluar për të ndihmuar në rritjen e flokëve më të fortë, më të shpejtë dhe të shëndetshëm.

I sigurt për përdorim të përditshëm dhe të qëndrueshëm për të arritur plotësisht potencialin tuaj me mjekër .

Një formulë e bazuar në vitamine E, e krijuar posaçërisht për kujdesin e mjekrës, me vajra të dobishëm që menjëherë kushtëzon dhe e mban mjekrën të butë dhe të pastruar. Formulë e lehtë, thithëse e shpejtë.

Efekte Pozitive nga perdorimi i tij

Beard Serum Vitamine E per mjekrren
-Nxit daljen e mjekres.
-Shpeshton qimet.
-Riperterin mjekren.
-Forcon qimen.
-Mban mjekren te bute.
-Jep arome te mire
-Pastron dhe të shkelqen mjekren.
-Organic 100%.
-Efektiv per 24 ore.
-Pa efekte anesore.
Serum per mjekren eshte nje prodhim Tajlandez me essential oils
Perdorimi: Për të patur rezultate më të mira ju duhet të përdorni disa herë serumin e mjekrës.
Pas pastrimit te mjekres vendosen disa pika serum ne dore dhe filloni duke masazhuar pjesen e mjekres deri sa serumi te jete thithur plotesisht.
Sasia: 30 ml seed oil

Porosi Online ne iBuy.al  – hair growth beard oil

SKU: serum-per-mjeker-vitamine-e Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Serum

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat