, ,

Sokany – Pajisje per floke – Twist Secret – Blerje Online

Sokany

1,490L

PAJISJE PER FLOKE – SOKANY

Pajisje per floke – modeloni lehte dhe shpejte – Sokany

Pajisje per floke modeloni bukur floket tuaj brenda disa sekondave. Ju mund te merrni nje model flokesh perfekt pa qene e nevojshme te shkoni ne sallone bukurie. Mjafton te vendosni 3 pjese floku te dendur ne pajisje dhe gjithcka ndodh sa hap dhe mbyll syte. Nuk ka rendesi nese floket tuaj jane kacurrela, te shtrira ose me onde te medha.

Krijoni kthesa te shpejta dhe te lehta. Ndryshoni stilin e flokeve tuaj me shpejtesi dhe lehtesi.
Jeni duke kerkuar nje stilues flokesh qe te bej gjithcka qe ju duhet ne floket tuaj, shkelqim, stil, volum dhe gjithcka tjeter?

Nuk ka rendesi nese keni flokte te trashe ose te holle, te tgjate ose te shkurter.
Kjo pajisje e shkelqyer jo vetem qe do te rrotullohet ne stilin e flokeve tuaj, por do t’iu dhuroje modele qe as duart tuaja nuk di benin ne menyre aq perfekte.
Pershtatet me nevojat tuaja ne menyre qe te siguroje me te miren per ju ne cdo dalje tuajen. Surpizohuni nga pamja qe floket do te marrin dhe krenohuni me te.

Shtojeni ne shporte dhe bejeni tuajen me nje cmim fantastik ne Dyqan Online | Ibuy.al

SKU: L348-CS-511 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Stilues Flokesh

brands

Sokany

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat