Masazhues dhe Ngrohes Elektrik 3 ne 1 – Warm Massager Online


Ngrohes elektrik

Ideal per ditet e ftohta te dimrit

Rehati dhe ngrohtesi

MultiFunksional

Kombinon ngrohjen me masazhin

3,900L

Masazhues dhe Ngrohes 3 ne 1 – Warm Massager

Masazhues dhe Ngrohes Elektrik 3 ne 1 – Online

Produkt 2 ne 1 : Nese doni te ngrohni shpinen ose stomakun thjesht hiqni pjesen e siperme dhe do te keni nje jastek praktik i cili siguron qe pjeset tuaja te trupite marrin trajtimin e duhur duke kombinuar ngrohjen dhe masazhimin. Masazhator per kembet efektive dhe relaksuese per kembet. Ngrohje me 2 shpejtesi per masazhim dhe lehtesim te kembeve pas nje dite te lodhshme. Me terapi me dridhje, terapi me ngrohje dhe asazhim me tapetin masazhues. Kembet tuaja jane ato te cilat ju mbajne ne levizje gjate gjithe dites keshtu qe meritojne trajtimin e duhur.

Kjo pajisje ndihmon ne qarkullimin e gjakut dhe ju mban ngrohte ne dimer. Nese kembet tuaja qendrojne te ngrohta atehere gjithe trupi juaj eshte i tille.
Kembe te ftohta nuk do te ekzistojne me kete masazhues i cili ju ofron rehati dhe qendrim komod ne shtepi.

Cilesimet Kryesore | Ngrohes dhe masazhues per kembet

  • Pajisja ideale per te kaluar lehte ditet e ftohta te dimrit
  • Qeteson dhe relaksion muskujt
  • Stimulon qarkullimin e gjakut
  • Relakson muskujt e tendosur
  • Lehteson dhimbjet e barkut
  • Lehteson dhimbjet e artritit

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: GI-warm massager-2 ne 1 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
color

Brown

LLoji

Masazhues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat