,

Mjalte per Potenc VIP – 12 Bustina | Produkt Natyral


Disa nga dobite:
-Rrit Epshin, deshiren seksuale.
-Rrit eksitimin seksual.
-Aftesia per te kryer pas orgazmes.
-Rritja e besimt ne krevat.
-Ndihmon qe te sjelle nje force ereksioni shume te forte mashkullor.
-Rrit numrin e spermatozoideve.
-Permireson shpejtimin apo vonesat ejaculationit.
-Nxitja dhe rritja e fuqise seksuale.
-Ndihmon ne rritjen e numrit te marrdhenieve seksuale.

2,000L

MJALTE VIP PER POTENCE

Mjalte Vip per Potenc (Wonderfulhoney) – Ne shitje Online me cmimin me te mire ne Ibuy.al

Formule Speciale me rrenjen e bimes Tongkat Ali, kombinuar me qumeshtin e bletes, kanelle, ginseng, mjalte dhe polen.
Nje nga produktet me te mira seksuale natyrale deri tani e deshmuar nga te gjithe ata e provuan ate te rinj dhe te vjeter.
Mjalti eshte nje burim i menjehershem i energjise dhe zgjerimi i vitalitetit mashkullor. Ky mjalte  paster eshte i kombinuar me nje perzgjedhje te disa bimeve.
Dobite | Mjalte Vip per Potenc
-Rrit Epshin, deshiren seksuale.
-Rrit eksitimin seksual.
-Aftesia per te kryer pas orgazmes.
-Rritja e besimt ne krevat.
-Ndihmon qe te sjelle nje force ereksioni shume te forte mashkullor.
-Rrit numrin e spermatozoideve.
-Permireson shpejtimin apo vonesat ejaculationit.
-Nxitja dhe rritja e fuqise seksuale.
-Ndihmon ne rritjen e numrit te marrdhenieve seksuale.
Rezultati i perdorimit | Mjalte per potenc
Nje surprize e mahnitshme per ju dhe partnerin tuaj te dashur qe do ta ndryshoje jeten tuaj seksuale per mire. Te gjitha me nje produkt 100% natyral.
Produkti nuk shkakton asnje efekt anesor dhe eshte i sigurt per meshkujt e te gjitha moshave, por nuk duhet te perdoret nga njerezit me probleme te veshkave , semunde te zemres, hipertension kronik dhe femije nen moshen 18 vjec.
Perdorimi:
Gjysmae  zarfit para ores se mardhenies martesore.
Doza nuk duhet te kaloje nje zarf brenda 24 oreve.
Efektet mund te zgjasin deri ne 48 ore.
ISO 22000. ISO 9001
12 (Bustina) x 15gr
SKU: mjalte-vip-per-potence Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mjalt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat