-44%
,

X96 Mini Android Tv Box 2GB RAM 16gb ROM ne shitje Online

Te ndryshme

 

 • Sistemi Operativ: Android tv built 7.1.2 OS
 • Procesori: Amlogic S905W
 • RAM 2GB DDR3
 • ROM 16GB eMMC Flash
 • Google Play Store

3,290L 5,900L

X96 Mini Android Tv Box 2GB/16GB

Android tv box me i pelqyer nga te gjitha – X96 Mini Android Tv Boks vjen per ju Online ne iBuy.al

E pajisur me 2Gb ram dhe me 16 gb memorje per nje performance te larte. Zgjidhni programet lojerat dhe cdo gje tjeter qe gjendjet ne boten e internetit per ta pare ne ekranin e gjere te televizorit tuaj. Ndani me familjaret tuaj mbremje nen shoqerine e shfaqjeve televizive, lojerave me te frekuentuara. Tashme ditet ne shtepi do te marrin tjeter kuptim.

Android 7.1 – Nje sistem stabel per te gjitha pajisjet Android Box. Pamje vizuale e qarte dhe e shpejte. Mund te shihni Youtube apo te instaloni aplikacione te ndryshme per te pare gjithcka ne televizorin e shtepise apo zyres suaj.

Lejoni veten tuaj te futet ne aventurat e pafundme te internetit duke i shijuar ato me te afermit dhe familjaret tuaj.
Nje pajisje me kosto te ulet por me cilesi maksimale

TV BOX X96 MINIAndroid tv box ne shitje online ebay albania dyqan ne tirane

X96 mini tv box eshte nje pajsije e vogel dhe kompakte, mund te transportohet kudo dhe mund ta merni me vete edhe ne shtepine tuaj te plazhit apo ne udhetime duke e perdorur ne dhomen e hotelit. Pajisja ka wifi te integruar i cili ju mundeson lidhjen pa kabell me internetin.
Komandimi i saj behet nepermjet telekomandes.
X96 mini perbehet nga nje material cilesor dhe teper rezistent dhe ka nje mesatare jetegjatesie te larte.

DESHIRONI TE LUANI LOJRA NE INTERNET?

Shkarkoni lojrat tuaja te preferuara dhe luajini ato ne Android X96 mini tv box i cili do ju mundesoj cilesine maksimale.
Shpeshhere ndodh qe gjate kohes kur jeni duke luajtur, loja ngec dhe ju nuk keni rezultatet qe deshironi.
Tashme kjo do te marre fund dhe ju do te mund te luani pa nderprerje dhe pa ngaterresa si nje profesionist i vertete.

KARAKTERISTIKAT KRYESORE 
 1. Miraton sistemin e shpejtë dhe të fuqishëm të funksionimit Android 7.1.2.
 2. Eshte gjithashtu e pajisur me Amlogic S905W CPU deri në 750MHz.
 3. Mbështet H.265, ju mundeson të shijoni plotësisht filmat 4K edhe 3D HD.
 4. Mbështet lidhje të shumta si Ethernet 10 / 100M dhe 2.4GHz WiFi, kartë TF, USB flash drive, etj.
 5. Mbështet Miracast, Airplay, DLNA, argetohuni më shumë me familjen dhe miqtë tuaj.
 6. Mbështet njëkohësisht kanal stereo audio të dyfishtë.
 7. Shfrytëzoni plotësisht hapësirën 16 GB, shkarkon APP-t si YouTube, thirrjet video Skype, MSN, Facebook, etj.

ANDROID TV BOX NE SHITJE ONLINE | iBUY.al

Kabell hdmi i perfshire na pakete, ju duhet vetem te vendosni pajisjen ne karikim dhe te lidhni fishen me porten Hdmi te tv tuaj. Ktheje televizorin ne nje smart tv.

Behet fjale per nje pajisje kaq te vogel por edhe kaq funksionale ne te njejten kohe. X96 mini nga e cila mund te shihni videot, filmat, serialet tuaja te preferuara me cilesi maksimale.

CILESI E LART & CMIM I ULET

Android Tv Box X96 Mini është me cilësi të lartë dhe me çmim të ulët. Nje zgjidhje perfekte per te gjithe. Ju mundëson të shihni videot apo filmat me përkufizim me të lartë ! Operon me Android 9.0, i cili ka performancë maksimale. Ju mund të lidheni me një botë plot argetim dhe mundesi zgjedhjesh ne cdo moment qe ju deshironi. X96 mini eshte  zgjidhja më e mirë për ju që të shihni videot, filmat apo te luani lojrat me cilesi maksimale. 

 1. Ju mundeson video me ngjyra cilesore dhe kualitet te larte.
 2. Një performancë e lartë e CPU Quad-core me te cilen mund të luani një gamë të gjerë lojërash 
 3. Ofron nje sinjal te qendrueshem i cili nuk do e nderpres ne asnje moment lojen, videon, filmin apo Tv Show tuaj.

ANDROID TV DEVICE PER TE NDJEKUR FILMAT TUAJ TE PREFERUAR

Krijoni nje ambjent komod dhe te ngrohte per nje nate te bukur me shoqerine apo edhe me familjen tuaj, duke pare filmat apo Tv Show qe ju ndiqni.

Futuni ne boten e internetit me cilesi maksimale si asnjehere me pare.
Cdo gje qe ju deshironi te shihni do te behet edhe me e lehte per t’u pare me kete android tv box.

Te gjitha keto pervecse do te jene ne cilesi maksimale, do te shfaqen te gjitha ne ekranin e madh te televizorit tuaj ne cdo moment dhe kohe qe ju deshironi.

Smart tv Box Android ne televizorin tuaj me cilesi maksimale. Bejini netet tuaj me argetuese dhe sa me terheqese.

A eshte i thjesht perdorimi i X96 Mini?

Android Tv Box eshte teper i thjeshte dhe praktik ne perdorim. Mjafton qe ju te keni nje porte HDMI ne televizorin tuaj dhe lidhja do te behet lehtesisht. Shakroni aplikacionet tuaja te preferuara dhe me te para si Netflix etj.

Perdorimi i Android Tv Box eshte shume i thjeshte dhe mund te kryhet nga cdo moshe. Cdo video dhe film do te jete me i bukur dhe me ngjyra me te gjalla se cdo here me pare.

 

Specifika | Android TV Box X96 MINI | Bli Online
High quality quad core media player , google tv.
 • Sistemi Operativ: Android tv built 7.1.2 OS
 • Procesori: Amlogic S905W
 • RAM 2GB DDR3
 • ROM 16GB eMMC Flash
 • Google Play Store
 • Asistant button – No

Te perfshire ne kuti edhe nje HDMI CABLE | Remote Control | Voice Commands nga Google Assistant

Android Tv Box Online ne iBuy.al  – Porosit tani dhe perfito oferten!

SKU: x96mini-2gb Kategori: , Etiketë:
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Android TV Box

ram 2gb

rom 16gb

Android 7.1

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat