Pult me Bluetooth per Selfie – Bluetooth Remote Control

Te ndryshme

890L

PULT ME BLUETOOTH PER SELFIE

Pult me Bluetooth per selfie – Remote control

Telekomande me Bluetooth e perdorur per te shkrepur fotografi ne distance. Nuk eshte i nevojshem instalimi i ndonje aplikacioni. I pershtatshem per iPod, iPhone, iPad, Xiaomi etj.

Bateri e integruar mund te regjistroje me shume se 3000 fotografi.
Perdoret ne distanca te gjata deri ne 60 metra pa pengesa.
Bluetooth 3.0
Frekuenca e transmetimit | 2.4GHz-2.4835GHzpult mini me bluetooth porosi online ne ibuy al

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

SKU: pult-me-bluetooth-per-selfie Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Pult me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat