JBL Speaker – Bokse me Bluetooth – Best Price

JBL

1,990L

JBL BLUETOOTH SPEAKER – G008

Boks me Bluetooth JBL Speaker – Best Price

Bokse me bluetooth portativ, ideali per piknik apo aventurat tuaja. Mund te lidhet me 2 smartphone ose tableta dhe ju nderkohe ju ngelet te shijoni tingujt e fuqishem.
Projektuar me nje bateri te fuqishme Li-ion 7500mAh mundeson funksionimin e saj deri ne 20 ore. Ju mund te karikoni dhe telefonin tuaj.

Rezistente ndaj sperkatjeve te ujit IPX7. Merreni me vete ne plazh apo pishine pa u shqetesuar se ajo do te demtohet.
Specifika 
Koha e funksionimit | 20 ore
Fuqia  | 30W
Bluetooth | Po
Powerbank | Po
Rezistente ndaj ujit | Po
SKU: jbl-g008-bluetooth-speaker Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

JBL

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat