Boks me WiFi Multifunksional – Bluetooth Wireless Speaker

Te ndryshme

3,190L

BOKS ME BLUETOOTH MULTIFUNKSIONAL HF-Q3

Boks me Wifi  Multifunksional – Bluetooth Wireless speaker

  • Dizajn kreativ dhe kompakt.
  • Lidhje me Bluetooth Wireless deri ne 10 metra brenda 3 sekkondave, e shpejte dhe e qendrueshme.
  • Disponon hapesire per karte memorje dhe mund te perdoret dhe si mbajtese telefoni.
  • Kompaktibel me sistemet Windows, iOs dhe Android.
  • Eksperience shokuese me volum ne kend 360 grade.
  • Mundeson thirrje telefonike pa duar fale mikrofonit te integruar ne brendesi te saj.

Specifikat 

Fuqia | 5W
Bateria | 1200mAh
Kohezgjatja e baterise | 9 ore
Tensioni | DC 5V
Dimensionet | 95mm*95mm*108mm

 

SKU: boks-me-bluetooth-hf-q3 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat