,

Best Mini Bluetooth Speaker – Bokse me Bluetooth A10


Per muzike te larte

Dizanj i vecante

Me disa funksione

Praktik

Aksesor argetimi

 

1,200L

Boks me Bluetooth A10 – Mini Speaker

Best Mini Bluetooth Speaker A10  – Cheap Price – Bokse me Bluetooth

Bokse me bluetooth mini  eshte nje pajisje fantastike audio per te shijuar diten nen ritme te ndryshme muzikore. Me aftesine per te luajtur muzike te paster dhe me bass te plote ky altoparlante eshte  shume komapkt per t’u levizur nga njera dhome ne tjetren. Ky boks me bluetooth eshte menyra me e mire per te marre melodite tuaja me vete ne piknik, plazhe, kopesht apo aventura te ndryshme ne natyre. Lidheni lehtesisht me smartphone tuaj dhe luani muzike deri ne nje distance prej 10 metrash.

Cilesimet e tij | Best Cheap Mini Bluetooth Speaker

  • Boks me Bluetooth A10 i vogel
  • Degjoni me volum gjithcka ju keni ne telefonin tuaj
  • I ndertuar me material te nje kualiteti te larte, audio e paster deporton qetesisht ne gjithe ambientin
  • Operon ne nje distance deri ne 10 metra me transmetim te qendrueshem, anti-interference dhe muzike e paster qe nuk humb asnjehere
  • Sistem i cili perputhet me te gjithe telefonat Apple, Android, dhe pajisjet e tjera te cilat suportojne modalitetin Bluetooth
  • Mund tu pergjigjeni edhe telefonatave ne cdo kohe edhe kur jeni duke drejtuar automjetin

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat