Blackview R6 – SmartPhone Best Price Online

Blackview

SPECIFIKAT

Brandi: Blackview
Dual Sim
CPU: 
Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A53
RAM: 3GB
ROM: 32GB
Blackview R6 celulare me Sistem Operativ: Android 6.0 Marshmallow
Ekrani: 5.5inch
Kamera: 13MP LED Flash
Selfie: 5MP
Bateria: 3000mAh

11,200L

Blackview R6 – SmartPhone Best Price Online

Blackview R6 – SmartPhone Best Price Online

Praktik per tu mbajtur ne dore apo ne xhep

Nje kornize qe pershtatet lehtesisht me duart tuaja

Zgjedhja ideale per ata qe kerkojne stilin dhe performancen

Ekrani 5.5 inch ju garanton nje performance te cilesise se larte dhe ngjyra natyrale

Shkrepni fotografi te mrekullueshme me vizion te qarte te mprehte dhe me cilesi te larte dhe me detaje reale ne cdo foto

Realizoni selfiet qe deshironi duke perdorur kameren e perparme

Ruani cdo kujtim tuajin dhe mbajeni prane vetes ne cdo moment, me memorien qe iu e ne dispozicion Blackview R6

Bateri e fuqishme qe u mundeson perdorim te telefonit ne cdo cast te dites dhe rimbushet brenda nje periudhe te shkurter

SKU: GI-R6 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Blackview

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat