iPhone 6s i perdorur Grade A 16GB – Shitje Online

Apple

Memoria 16GB

Ngjyra Gold

Pa gervishtje

15,900L

iPhone-6s Grade A

Iphone 6s i perdorur Grade A – Ne shitje

Modeli qe pason iphone 6, ekran i madh LCD qe shtrihet ne pjesen me te madhe te siperfaqes se tij. I holle dhe teper kompakt per tu mbajtur ne dore per perdorim ne pjesen me te madhe te dites suaj.
Nje linje smartphone unike e cila ka vulosur ardhjen e nje epoke teknologjike te re. Me aplikacione te avancuara, procesor te fuqishem dhe te shpejte nuk do t’ju lere asnjehere ne balte.
Kamera e paster dhe unike. Shkrepni foto pafund kudo qe do te shkoni. Regjistroni pa u kursyer cdo imazh. Shijoni me pas kujtimet tuaja ne foto pothuajse identike me realitetin. Mund te ndani cdo gje qe ju deshironi me te afermit tuaj. Shkarkoni rrjetet sociale dhe perdorini ato per te ndare me te miren nga ju me miqte.

Specifikat | Iphone 6s

Permasat | 138.1*67*67.1
Pesha | 143g
Trup Gorilla Glass
Karte Nano SIM
Ekrani | 4.7inch LCD
OS | iOS 9 upgrade deri ne iOS 13.3
Chipset | Apple A9
CPU | Dual Core 1.84GHz Twister
GPU | PowerVR GT7600
ROM | 16GB
RAM | 2GB
Kamera | 12MP
iPhone 6s i perdorur Selfie | 5MP
Bateria | Li-Po 1715mAh

Porosi Online ne Ibuy.al | iPhone 6s ne shitje Online

SKU: iphone 6s used 16gb gold Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

Gold

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat