iPhone 6s plus i perdorur 16GB – Pa Gervishtje – Produkte Online

Apple

Memoria 16GB

Ngjyra Gold

19,500L

iPhone6s-Plus i perdorur

iPhone 6s Plus i perdorur ne Shitje

Smartphone i permiresuar imtesisht. Ekran i madh i cili i dhuron nje pamje elegante. 5.5inch mundesojne nje pamje te botes virtuale me te kendshme dhe shume here me terheqese. Dizajn kompakt dhe komfort ne dore. I lehte per t’u manovruar dhe drejtuar dhe me nje dore.
Kamera te kualitetit te larte do realizojne per ju fotot me te bukura te shkrepura ndonjehere nga nje telefon. Video te qarta dhe ne mbremje, dhe ne hapesirat ku ndricimi mungon.
Procesor super i fuqishem, i shpejte si nje makineri e cila nuk di te ndaloje asnje cast. Aplikacione, lojera filma dhe programe te ndryshme te cilat nuk do e ngadalesojne funskionimin e tij. Perdoreni per te pare dokumenta te punes, apo punime te ndryshme shkollore pa friken se do te bllokohet.
Vjen per ju ne nje gjendje te mirembajtur dhe pa demtime fizike. Nuk eshte i gervishtur por eshte gati t’ju jape nje performance mbreselenese.

Specifikat | iPhone 6s Plus i Perdorur

Permasat | 158.2*77.9*7.3mm
Pesha | 192g
Trup Gorilla Glass
Karte Nano SIM
Ekrani | 5.5inch IPS LCD
OS | iOS 9 upgrade deri ne iOS 13.3
Chipset | Apple A9
CPU | Dual Core 1.84GHz Twister
GPU | PowerVR GT7600
RAM | 2GB
ROM | 16GB
Kamera | 12MP
Selfie | 5MP
Bateria | Li-Po 1715mAh

 

 

 

SKU: iphone 6s plus Used Gold Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

Gold

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat